Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tothgera30

    Ármester

    válasz neduddki #21360 üzenetére

    Utóbbi egy évben inkább csak falun kívül, hosszabb távokat tettem meg. Mostanában pedig már van olyan hogy hétvégén pl.: 2*190km-t gurulok. Főleg országúton megyek, 80 és 110km/h között, tehát nem lenne gond vele. Előtte azért inkább csak 10-15km-eket ment egyhuzamban, pl. hétvégi bevásárlás. De ugye ez még egész csekély futás, szóval még legalább ugyan ennyit bele hajtok és utána kerül majd eladásra. Régi Volvok is tetszenek (főleg a 740 Turbo), csak elég régiek már szegények, illetve a mai kor színvonalát már egyik se hozza. Civic helyett az Accord van, borzasztóan tetszik az is, de ugye az ára elég húzós, mert tudják hogy nem sz@r. Bár 183-184cm vagyok, ergo majdnem az összes autó megfelel, csak szeretném ha magam mögé be tudnék ülni, ülés állítás nélkül, úgy hogy kényelmesen elférjen a lábam is, ez már a Wagonban nem jön össze, de mindenképpen előnye hogy elől nagyon kényelmes kis járgány. Továbbá a lényeg, hogy halk járású, illetve alig hallható szélzaj legyen 100km/h fölött (esetleg autópálya), és minden pompás.

    #21365 neduddki: Üléssel nincs gond, nekem kényelmes. Meg amúgy se piszkálnám a gyári kocsi összképét.

    #21366 zsid: Jó, itt nem pl.: egy Borára gondoltam, hanem picit nagyobb gépre. De elől ugye nincs gond, hátul már más a dolog nyitja.

    [ Szerkesztve ]

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

Új hozzászólás Aktív témák