Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FLx

    addikt

    válasz L@co #206780 üzenetére

    Nekem a 2-es Corolla-m van, de neztem anno a Mazda3-at is. Extrakban nem nagyon marad el a Toyota a Mazda-tol, ha minimum egy kozepes felszereltseggel veszed, tehat StyleTech csomagtol felfele. Alatta meg se nezd szerintem. De a Mazda beltere modernebb, jobb anyaghasznalattal. Cserebe a Toyota fogyasztasa varosban sokkal jobb, palyan viszont mar nem lesz nagy kulonbseg. Corolla is megeszik 6-7litert. Ha zavar a hangos belter, akkor nem ajanlom nagyjabol egyiket sem, foleg a Toyota-t nem, ez mar 70-nel is nagyon hangos. Csendet szeretnel, akkor csak a Lexus jatszik. Fenntartastol annyira nem felnek a Lexus-nal sem, uaz a hybrid rendszer van benne, mint a Toyota-ban. 100k sermmi egy ilyen autonak, Priusbol futnak az uton 800k kilometeresek is, semmi bajuk nagyjabol. En imadom a Corolla-t, mert varosban tokeletes, szinte mindig EV modban megy, 5 liter alatt van a fogyasztasom, palyara evente parszor megyek csak. Ha fokent palyaznek es Japanban gondolkodnek, akkor tuti Lexus-t vennek, illetve egyszer fogok is. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák