Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheProb

    veterán

    Sziasztok!

    Max 4,5-5m-ig milyen 2014 környékétől nem régebbi szekeret ajánlanátok, ami min. 120LE-s, benyás és relatíve sport-os.
    Méretben Bravo 2 kategória a legoptimálisabb, picit lehet nagyobb is. Hot hatch/ferdehátú a pref, de adott esetben sedan vagy kombi is belefér (bár utóbbi már kevésbé lesz közel a bravo dimenzióihoz). Fontos, hogy olyan típus legyen, amire nem jellemző a szarrá rohadás. (bár eddig 2/2x így is benyaltam... :U)

    Egyelőre 2 modell között lamentálok komolyabban (konkrét példákkal): gen3 mazda3 és giulietta QV (multiair-rel nem szopatnám magam, esetleg a 120as T-Jet).

    Mazda 3 pro: Iszonyat szép, rohadt jó felszereltség.
    Mazda 3 kontra: Csak atmoszférikus motor (150LE-s turbó benyából ülnék át), félek a rohadástól (annak ellenére, hogy állítólag ezek már nem rohadósak).
    Juliska pro: Alfa, szép ez a QV, igazi seggrakéta.
    Juliska kontra: drágább, jóval szerényebb felszereltség.

    Kinek mi a véleménye a fenti modellről, illetve melyiket ajánlaná inkább?
    Julisnál pl az automata mennyire megbízható? Van olyan jó és strapabíró, mint a Júliában lévő ZF? Infotainment tekintetben melyik a jobb? (én a mazdára tippelnék)

    Amiket skip-elnék: VAG, franciák

    Amiket néztem még: Fókák, Fiesták, C'eed-ek, de elég jellemtelen példányokat láttam csak. :(

    Előre is köszönöm! :R

    [ Szerkesztve ]

    "Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Új hozzászólás Aktív témák