Hirdetés

  • Olcsóbb lett a OnePlus Watch 2

    ma Csak arra kell figyelni, Watch X néven vásároljuk meg az Oppo kínálatából.

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

  • AI-t kap a Toughbook is

    ph A Panasonic híres strapanotebook-szériája a Meteor Lake processzoroknak köszönhetően szolgált rá a megnevezésre.

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz 3L1T3 #200799 üzenetére

    Igen, illetve lízing.

    Zolkow: Nekem előtte egy Mazda 5-öm volt, 2014-ben vettem újan. Annak kutya baja volt, azon kívül, hogy rommá verte a jég az egyik mo-i látogatás során. :( Biztosító kifizette az értékcsökkenést, a maradék árából meg kifizettem a maradványértékét a banknak. Azt tartja a népi bölcsesség, hogy a Mazda az rohad, nekem ezekkel a viszonylag új autókkal ilyen gondom sose volt. A 3-as is teljesen jó amúgy, szinte mindent tud, amit a 6, bár ez az új egy kicsit túlságosan bunkerszerű az én ízlésemnek. Amúgy szerintem semmivel nem rosszabb autó, mint egy azonos korú Golf / Astra / i30, vagy bármi más kompakt.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák