Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jozefgucci1

    addikt

    válasz jozefgucci1 #177380 üzenetére

    Szevasztok ! Hazatértem a Német autóvásárlásból és gondoltam megosztom veletek a tapasztalatomat. Elég messzire mentünk a kiszemelt kocsiért , mert Dortmund mellett volt egy privát eladó + a kereskedős is . A repülő olcsóbban jött ki mint a saját kocsi vagy a vonat. Szerencsésen 12K-ért foglaltam oda jegyet . A kereskedős autó sajna nem olyan volt mint az mondta és a képeken . A motor patika tisztára volt mosva és tiszta szilikon volt minden .Picit törve volt a kocsi és nem is szakszerűen javították , így otthagytuk , pedig Német volt a kereskedő és nagy kereskedés volt , szalonnal ( BMW ) . A privát már jó lett pici hibákkal ,de 500 Eurt alkudva elhoztuk a kocsit . Nagyon egyszerű minden , mert ha kivont a kocsi és van rajta műszaki akkor csak beballag az ember egy rendszámnyomó vállalkozáshoz és ők 15-22EUR-ért elintéznek mindent+a biztosítás-rendszám stb , így összesen 186EUR/30napra a rendszám . egy másfél órás várakozás után megkaptuk a rendszámokat és jöhettünk haza. Amit kértek az csak az eladó kocsi papírjai voltak , műszaki+zöld könyv és még adásvételi sem kell . Itthonra ezek kellenek+ 3db kékkel kitöltött adásvételi . Köszönöm az itteni kollégáknak a segítséget és csak buzdítok mindenkit , hogy keressen magának , mert megéri és nyelvtudás birtokában nagyon könnyen megy .

    Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

Új hozzászólás Aktív témák