Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Declare

    őstag

    válasz Vismajor01 #170768 üzenetére

    "Nem a megbizhatóságáról hires a konstrukció, de mint mondtam, nálam annyira nem szempont."

    Majd az lesz, ha a 3 esös napon, amikor epp menni akarsz vele nem fog elindulni :))

    Hat nem tudom, amit itt leirtal az a racionalitasokkal szembe megy, de persze nem kell mindig mindent racionalisan csinalni.

    A helyedben en elsö autonak biztosan nem egy 10+ eves 200 loerös dizelt vennek. Kifoghatsz egy szuper peldanyt, amivel nem lesz semmi bajod, de erre azert kicsi az esely. Ha a szabadidödet tovabbra is a csajozas, haverok, pecazas haromszögben kepzeled el inkabb, mint hogy autobontok arlistait böngeszed es a sporolt penzed a szerelöhöz csorgatod, akkor en a helyedben elengednem a 200 loeröt es a "szexi" autot es keresnek valami sokkal inkabb racionalis elsö autos autot, a megsporolt szabadidö es penzen meg elmennek sielni :D

    Most nagyon hiertelen egy H Astra caravan 1,8 as benzinmotorral jut pl eszembe. Ilyen ar környeken akar talalhatsz is. Baromira nem szexi :D , baromira unalmas, nem fog hatbaverni ha lepadlozod, cserebe 200% -al több az eselye, hogy sokkal kevesebbet fogsz vele szivni, mint amit neztel (meg persze van azert sok ilyen unalmas de relative megbizhato idös auto opcio is). Aztan par ev mulva majd ugyis rajössz, hogy egy tizen x eves akarmilyen verdaval menönek lenni es csajozni az zsakutca ;)

    De persze mondom ez csak az en gondolkodasom ...csak gondoltam a "szexi" 200 lovas dizel kombi ötlet melle odaallitok egy masik oldalt is :D

Új hozzászólás Aktív témák