Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vismajor01

    addikt

    válasz Declare #170779 üzenetére

    Persze, igazad van. Nem is tehetem meg, hogy havi 50 ezreket költsek alkatrészre.

    De rosszul gondolom, ha azt mondom, hogy én 15 ezer kilométert fogok vele menni 3 évre szóval nyugodtabban alhatok mint az aki már 120e-t belerakott? Mármint tudom, hogy ami elromolhat az el is romlik de veszek egyet amiben rendben vannak a hengerek, cserélt már a kettőstömegű az EGR kiszedve, akkor eléggé tudom limitálni annak az esélyét, hogy pont nálam romlik el, nem?

    A racionalitás nem igazán szempont.(:D) Édesanyámtól lenne egy 2009es patika Prius 2 1.5 millióért. Az autó még csak enni se kér, nemhogy még elromlana! Nah azt megvenni, na az lenne racionális!

    Sőt, igazából amennyi alkalomra veszem az autót, a legracionálisabb az lenne ha maradnék a motorozásnál, de ha szar az idő akkor buszozok, ha meg nagyon kell az autó kölcsön kérem a családtól, van 6 a családban. (Nagy a család)

    Nem közlekedési eszköz kell, amit rughatok ahol érhetek mégse romlik el, keveset eszik. Honda Jazzt, Priust vegyen az aki sokat megy, fontos h birja a kilométereket, hogy ne egyen sokat.

    Hanem valami amire jó ránézni, ami húz ha sietni akarok. Sz*rok rá mennyire lehet vele csajozni, engem csak az érdekel hogy milyen érzés tölt el amikor megnézem magamnak mielőtt beszállok. Az se érdekel ha 10 litert fogyaszt, amennyit mennek, annyiból mindegy.

    A 1.5millát is azért lőttem be, mert ez tűnt úgy nagyjából a közepének a kinálatnak. De ha nincs, megnézem az 1.9es 150 lovast. Az sokkal hétköznapibb. Mindegy, érlelődöm. :D

    Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

Új hozzászólás Aktív témák