-
PROHARDVER!
TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
-
(rögzített hozzászólás)
Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Gozarak
csendes tag
válasz
SyMbioTe #138824 üzenetére
Szia!
Nem csak munka de az a fő profil.
Amúgy építész tervezés 3D látványtervezéssel (archicad, Lumion, photoshop etc.) ((és a jövőben szeretném a szolgáltatást VR bejárási lehetőséggel is bővíteni de ezt még nem jártam körbe, hogy milyen vasat igényel)). Ezért a komoly proci és a 32 giga ram.
Az RTX2070 pedig az "élvezetei" részéhez kell.
Amikor időm engedi akkor azért odaülök játszani és általában kompetitív online játékokkal (R6S, PUBG) ahol kifejezetten számít milyen géppel állsz ki az ellenfél ellen.Azért nem raktam bele külön procihűtést mert ha jól láttam a Ryzen-hez adnak. Esetleg javaslod lecserélni?
SSD-vel kapcs. van egy intel 520-asom ami a maga idejében az egyik legjobbnak számított elérhető árkategóriában. Valószínűleg azt használnám a jövőben is és a régi gépbe vennék egy "kidobósat" hogy azért el tudjam adni emberi áron (bár lehet jobban járnék egy használttal erre az esetre?)Abban tudnál segíteni mekkora/milyen táp ajánlott egy ilyen konfigba?
-
Gozarak
csendes tag
válasz
dugo_ #138805 üzenetére
Persze értem amit írtál de szerencsére nem vagyok az a digitális analfabéta aki ül egy helyben és várja az IT-t, hogy feltelepítse az MS Office-t (ezzel csak azt akartam érzékeltetni, hogy a szolgáltatások nagy részét nem tudnám kihasználni ami természetesen hozzá van adva az eladási árhoz) Továbbá gyakorlatilag szgép mellett nőttem fel és szerencsére sose volt "totál kár" problémám ez persze lehet szerencse is.
Most is csak azért vagyok meglőve mert ezer éve nem követem a piacot és megjelent számtalan gyártó számtalan verziószámmal és a hatalmas választék mellett picit átláthatatlanná vált mi is a jó.De összeraktam egy "mainstream" rendszert erre mondanátok egy véleményt?
Zalman S3 fekete számítógépház
AMD Ryzen 7 2700X YD270XBGAFBOX processzor
Asrock Fatal1ty B450 GAMING K4 alaplap
G.Skill Ripjaws V 2x16GB DDR4 3200Mhz F4-3200C16D-32GVK memória
MSI RTX2070 8GB GDDR6 GAMING Z 8G videokártya
Western Digital 500GB Blue 3D WDS500G2B0B M.2 SSD meghajtó(HDD-ből a régit használom ami egy WD blue)
-
Gozarak
csendes tag
Sziasztok!
Átpörgettem jó pár hozzászólást de nem igazán találtam azt amit keresek.
Egy olyan konfigurációt szeretnék összerakni ami jó pár évig ki fogja szolgálni az igényeimet.
Mivel elsősorban munkára fogom használni nagyobb összeget is rámerek szánni hiszen hosszú távon meg fog térülni.
Azt már észleltem, hogy a piaci választék és az árkülönbség is hatalmas viszont nem tudom melyik márkák megbízhatók stb.
Ha lehet kerülném az RGB termékeket bízván abban, hogy ezzel meg tudok spórolni pár 10 ezer forintot amit vissza tudok forgatni a teljesítménybe.
Nem szeretnék senkit se fárasztani azzal, hogy rakjon össze nekem egy komplett gépet (de ellenemre sincs természetesen) inkább abban kérnék tanácsot kik azok a gyártók akiknek megbízható termékeik vannak és nem arra mennek rá, hogy kívülről legyen csilivili hanem a fejlesztési költségeket a termék tudásának és megbízhatóságának maximalizálására fordították.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Mielőtt kérdezel olvasd el a téma összefoglalót!
- Hirdetni csak a Hardveraprón szabad!
- Beárazást kérni a beárazós topikban lehet!
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- Thrustmaster T300 kormány feltuningolva
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- PlayStation 5
- Ubiquiti hálózati eszközök
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- VPN topic
- Világ Ninjái és Kódfejtői, egyesüljetek!
- Digitális Állampolgárság Program DÁP
- További aktív témák...
- ÚJ MSI Core I5 13400 Gamer MAX PC 10X4.0GHz 32Gb DDR4 512GB NVME SSD GTX 1660 SUPER 6GB DDR6 2ÉV GAR
- HP Z440 Workstation Munka+játék PC 6X4.0GHz 32GB DDR4 512GB SSD QUADRO M2000 4GB DDR5 WIN11 1ÉV GAR!
- ÚJ 4K CORE I5 14600KF SSD Gamer Erőmű PC 32Gb DDR5 6000 1.0TB SSD EVGA RTX 3080 10GB DDR6 2ÉV GAR
- Félkonfig korrekt áron!
- AMD Ryzen 7 5700X + RTX 3070ti + 32GB
- Beszámítás! Apple iPad 10.9 2022 64GB WiFi tablet garanciával hibátlan működéssel
- iKing.Hu - Google Pixel 9 Pro XL - Hazel - Használt, karcmentes
- iKing.Hu - Apple iPhone 13 Pro Max - Silver - Használt, karcmentes, 100% akku
- BESZÁMÍTÁS! ASRock Z390 i7 8700K 32GB DDR4 500GB SSD RTX 3050 8GB Zalman i3 Edge Seasonic 650W
- BESZÁMÍTÁS!Gigabyte B760M i5 13400F 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3060Ti 8GB NZXT H510 WHITE BeQuiet! 650W
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest