Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lordus

    senior tag

    válasz Teaway #43070 üzenetére

    :)

    aki két hónapra vásárol, ott igen. Én ezt azért veszem, hogy ne tegye tönkre a kb. 60E ft értékű gépem, ami nem sok, de talán ennyit megér, hogy biztonságban tudjam.

    Szóval mivel nem értek a tápokhoz, és szerintem sokan mások sem, akik csak annyit mondanak, vedd ezt vagy azt a márkát, ezt meg azt meg ne, ezér kérdezek itt.

    Meghallgatom a véleményeket és az alapján döntök majd.

    Szóval köszönöm az eddigi válaszokat, ha valaki fentiek tudatában (lehet kicsit drágább is, ha ár/érték arányban jobb) ajánlana még valamit, akkor megfontolom azt is.
    Laikusként az 500W alá nem adtam volna, de meggyőző volt a Kolléga leírása az egy és 2 ág tekintetében, így már bemegyek alá is.
    Na, várom még a hozzáértők javaslatát, hogy melyik a legjobb választás (és pontosítok) 10k körül ;)

    ui: 2 év múlva sem tervezem atomerőmű vásárlását, mindig az épp kifutókat szoktam venni...
    Inkább egy 2 éves erős középkategóriájú cuccra ruházok be :)

    pontos jelenlegi konfigom:
    c2d e8400
    4gb ram
    750gb hdd
    2 db odd
    hd6870

    ennyit kellene megbízhatóan vinnie :)

    köszi
    g

    [ Szerkesztve ]

    DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

Új hozzászólás Aktív témák