Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz KisApám #75052 üzenetére

    Szia, ingyenes vonalon ezek ajánlottak:
    Defender, Avast Free, Bitdefender Free, Kaspersky Free
    (egyszerűség szerint rendeztem sorba a Defenderhez kb. nem kell semmi alapban a gépe van, az Avast Free-nél nem kell regisztrációs fiók,email és a telepítése is egyszerű, a Bitdefender Free-nél már kell BD fiók email címmel létrehozni de a telepítés itt is egyszerű bár nagyon lassú nekem legalábbis ez a tapasztalatom, a Kaspersky pedig bonyolult:
    jelenleg NINCS a magyar Kapsersky oldalról letölthető magyar nyelvű FRISS Kaspersky Free verzió hanem egy szerverről letöltött magyar verziót kell telepíteni ami ha jól tudom régebbi verzió majd erre frissíteni egy újat az angol oldalról de ha rátelepíted akkor frissül a verzió de a nyelv megmarad magyar.
    Kiváló védelem de akinek egy sima telepítés is macerás inkább maradjon a Defendernél vagy az Avast BD páros valamelyikénél.
    HA van valaki aki tud segíteni az ilyen embereknek - barát szomszéd stb. - akkor az csináljon a családi képekről videókról rendszeres mentést egy külső HDD-re és akkor ha beüt a gebasz akkor sem megy minden a levesbe.

Új hozzászólás Aktív témák