Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shyciii

    veterán

    válasz ubyegon2 #62365 üzenetére

    XFCE4 oldalán néztem a témákat, de amit kerestem ott nem volt, meg jó nagy a választék is.
    Ezt a scriptes dolgot én még ArchMerge videón láttam, ráadásul magyar sráctól. Asszem LinuxMind-tól vagy hogy hívják. Ez is ötletes. Gondolom az ArchLabs is scriptet használ, csak a választásodtól függően vagy realtime módosítja a scriptet, vagy mindegyik variációt legyártotta :)
    Szal a témák valójában nem is települnek, csak bemásolódnak egy helyre? Tehát ha onnan egy másik gépre átmásolom ugyanabba a mappába, akkor már ott is kiválasztható? Mert az elég baba lenne.
    Ezt az XFCE customize link amit küldtél ezt most átolvastam, de semmi újat nem mondott. Ezek alap beállítások. Legalábbis nekem :) Nálam csak a színek ártfedése probléma volt, de szerintem azt az Arco saját témával oldotta meg. Amúgy az fekete témáknál ilyen gond nincs, csak pechemre én pont azokat nem szeretem. Mindegy, majd a teszt notin hosszabban tudom nézegetni, mert az Arcos notin nézni a pontos téma neveket, mappákat, és akkor lehet már próbálkozni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák