- Milyen széket vegyek?
- Nagyon nem szokványos módon ment tönkre egy ASML gép Kínában…
- Milyen videókártyát?
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Meghalt a Windows 10, éljen a Windows 10!
- Gigabyte alaplap topik
- Bemutatkozott a HHKB legújabb, Topre kapcsolókkal szerelt billentyűzete
- Apple MacBook
- Milyen processzort vegyek?
- Milyen RAM-ot vegyek?
-
PROHARDVER!
Linux kezdőknek - érdemes beleolvasni, mielőtt kérdezel
Új hozzászólás Aktív témák
-
pitman
őstag
Az automatikus alatt én azt értem, hogy a betördelt szöveg általam megadott címsorai alapján automatikusan, nem azt, hogy nekem kell minden egyes szövegdobozban egyesével megadnom a címek szövegét a szövegdoboz tulajdonságainál, melyet majd a végén berak a tartalomjegyzékbe. Ez egy néhány oldalas doksinál még csak járható (bár 2013-ban igencsak furcsa, mikor sima szövegszerkesztők évtizedek óta tudják ezt), de egy több száz oldalas anyagnál, sok címnél, netán hierarchikus tartalomjegyzéknél roppant kellemetlen dolog. Arról nem beszélve, ha valami miatt újra kell tördelni az anyagot és a címsorok más szövegdobozokba kerülnek... Arról nem beszélve, hogy az újra generált tartalomjegyzéket valószínűleg újra kell formázni. Amíg ez nem oldható meg stílusok segítségével, mind a generálás, mind pedig a legenerált tartalomjegyzék egyes szintjeinek automatikus, stílusokkal történő megformázása, addig a szoftver nem igazán használható. Lehet, hogy csak nekem nem sikerült a dolog, de a neten keresgélve sem találtam eddig megoldást rá.
A kép beágyazása alatt nem az oldalképbe való beillesztését értem, hanem magába a szerkesztett dokumentumba, vagyis, hogy a betördelt anyag egy állományban van a képek nem hivatkozásokként vannak mentve, ahonnan megnyitáskor beolvassa őket. Egyébként ez volna a kisebbik probléma, ez csak kellemetlen.
30-40 képeket tartalmazó oldal esetén sincs lassulás? Ilyet még nem próbáltam ugyanis, a tartalomjegyzék elvette a kedvem.
Új hozzászólás Aktív témák
A topik célja: Segítségnyújtás a Linux disztribúciókkal még csak ismerkedők számára. A szerveres kérdések nem ebbe a topicba tartoznak.
Kérdés előtt olvasd el a topik összefoglalóját!
Haladó Linuxos kérdések topikja.
Linux felhasználók OFF topikja
Milyen program ami... [link]
Shell script kérdésekkel látogassatok el a topikjába
- Teszt Már csak két hónap van hátra a Windows 10 nyugdíjazásáig, ideje előrelépni
- Teszt [Linux] Vanilla OS, egy Debian alapú immutable operációs rendszer
- Teszt [Linux] Aeon Desktop, egy immutable operációs rendszer az OpenSUSE-tól
- Teszt [Linux] A Flatpak
- Bejegyzés MS Office365 Linuxon
- Bejegyzés [Linux] Futtassunk bármely disztrót a terminálunkban
- Bejegyzés Alpine Linux telepítés mindenféle low-end dologra
- Hír Zöld utat adott a nyílt forráskódú Linux meghajtóknak az NVIDIA
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Ford topik
- Videó stream letöltése
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Milyen széket vegyek?
- Kutya topik
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- További aktív témák...
- Lenovo 14 Ideapad 3 FHD LED Matt i3-1115G4 4.1Ghz 8GB 256GB SSD Intel UHD Graphics Win11 Garancia
- Referencia Weboldallal Világítós bill+laptop bill magyarítás. Rania 3M -is! Touchpadok is.Posta ok
- Eredeti Lenovo 90W szögleges laptop táp + kerek átalakító egyben eladó
- Kèszleten levő VGA-k! Kamatmentes rèszletre is! Èrdeklődj!
- HIBÁTLAN iPhone 12 Mini 64GB White -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3644
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

CPT.Pirk

