Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huncutka1029

    addikt

    Uh,
    tegnap kicsit partizánkodtam a service menüben, mert kerestem a dvr funkcióra vonatkozó esetleges kód forrásokat.

    Nagyon érdekes dolgok vannak, LW5500 tv-m van. :Y
    Azt pl tudtátok hogy a tool options 1 ben van egy tool almenü, amivel 55xx,65xx,75xx sorozat menüit lehet behívni. :C

    Továbbá asszem a tool op4 ben van egy THX és egy THX media almenü
    Ezeket bekapcsolva a képbeállítás menü jelentősen bővül. és a hang is

    Képnél pl.: vörös, zöld, kék, sárga fényesség állítás lehetősége
    színszűrők elérése vörös, zöld, kék
    vizszintes élesség állítás
    függőleges élesség állítás
    képbeállításhoz 2 féle monoszkóp képmód menüben. :P

    Hang: infinity surrond után sound optimizer a következő lehetőségekkel: normál, fali, állványos
    bár ez lehet volt csak nem tűnt fel
    eddig nem láttam a DTV audio beállítás lehetőségét sem, most van auto ,Mpeg, Ac3,Dolby Digital opció is.
    A Tunerek protokollja is állítható, mind az analóg mind a kábeles.
    itt kicsit benéztem, és a a DVB-c beállítást véletlenül -T protokollon felejtettem, és a tv folyton ki-be kapcsolt amíg ki nem vettem a conax modult.
    az analóg tuner gyárilag LGT 10 protokollon van, a digitális pedig Sony valami de -c a vége.

    Ezek a teljesség igénye nélkül, mert még nem volt időm mindent kipróbálni végignézni.
    Főleg mert looser módon :W az egyik menünél a kurzor helyett OK-ét nyomtam, és visszaállt első installációra, kereshettem újra a csatornákat...... :F
    Szóval néha megéri kockáztatni, és kipróbálni új dolgokat. Így most sokkal jobban személyre szabható a megjelenített kép, sok finomhangolásra van lehetőség. :K

    a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

Új hozzászólás Aktív témák