Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • luckyman

    aktív tag

    Ezek szerint benéztem valamit?
    Megtaláltam LG tárban. Telepítés előtt regisztrálnom kellett a tárba ( ilyennel sem találkoztam még ). OK, tévére települt, de egy 4 jegyű pin kódot ad meg, hogy a plex honlapján adjam meg ezt. Jó, regisztrálok oda is, letöltöm és telepítem a plex szervert, aztán megadom a megfelelő helyen a pint. A gépen azt írja, hogy rendben van, a tévén pedig, hogy marhára sajnálja, de jelenleg csak plex pass előfizetők használhatják, és keményen dolgoznak rajta, hogy mindenki számára rövidesen elérhető legyen. Na most, ez a plex pas előfizetést takar, ha jól láttam. Nem fizetek elő, nincs plex passom, nem tudok semmit csinálni a tévén, mert nem enged tovább lépni.
    Rosszul csináltam valamit?

    Mondjuk engem a SS is tökéletesen kiszolgál, csak a megjelenése és a borzalmas minőségű borítóképek nem tetszenek.

    Még annyit, hogy ugyan többször szóba került már, de megoldást senki nem mondott, talán most: hogyan lehet törölni az alkalmazásokat a tévéről? Nem csak a webos ikonját, hanem magát az appot? Mert eltűnik az ikon, de a memória nem szabadul fel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák