Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • MrTwister

    őstag

    Holnap megyek EW-be és megveszem valószínűleg a Samsungot LE32A450C2 S-et. Tetszik, hogy Samu paneles, meg nekem kell a 24p is. Megnéztem egymás mellett az LG5000 és a Samu képét és hát mit mondjak sok különbséget nem találtam. Talán LG képe 90/100-as a Samué meg 85/100-as, de a Samunak szebb a feketéje. Nehéz döntés. Ha nem lenne ez a 24p tuti az LG-t venném. Akkor holnap írok tapasztalatokat, ha mégis az LG-t veszem akkor arról :DD

    Más: Haver ijesztgetett, hogy nem fogok tudni netezni az LCD TV-n (mivel elsődleges monitornak veszem), mert a karakterek olvashatatlanok lesznek mivel túl nagyok a pixelek a relatíve nagy képméret 32 col (ugye 82 cm) vs. kicsi felbontás azaz 1366*768-as miatt. Nyugtassatok meg, hogy lehet rajta netezni és jól olvashatóak a betűk ha a natív felbontásában hajtom DVI to HDMI kábellel. Vagy ezek után nem fogom tudni olvasni a prohardver fórumát? :O Éppen azért veszek most LCD-t az öreg kiszolgált 100Hz-es Sony CRT-m helyett, hogy jobban kíméljem a szemem. Erre itt van ez a rémhír. Ugye nem igaz? :Y

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

Aktív témák