Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Onizuka

    tag

    Nem tudom, hogy van e már olyan topic, ami fedi ezt a témát, ezért előre is elnézést kérek, ha belekontárkodtam volna.
    A helyzet a következő: Szert tettem egy Toshiba Satellite 4010 CDT laptopra.
    A vas irdatlan bika PII 266-os procival és 96 MB 66Mhz-en ketyegő rammal.
    No most az a problémám, hogy a Biosban semmilyen proci állítgatási funkció nincs, illetve az alalplapnak sincs nagyon típusjelzése, még a részletes tájékoztatóban sem, amit a Toshiba support lapján találtam....
    Már pedig biztos vagyok benne, hogy fillérekért lehet kapni nagyobb procikat (mobil PII sorozat az Intelnél 400-ig van jelölve...de ki tudja, akár PIII-at belesúvasztani, mint anno a jó öreg Abit BH6-ba......- az egésznek az lenne a fő értelme, hogy mondjuk menjen rajta egy Half Life I, illetve le tudja játszani az átlagos AVI OGM stb. filmeket, mert bizony ez a rendszer még épp hogy nem bírkózik meg vele, de gyanítom, olyan 500Mhz környékén már nem lennének ilyen problémák.
    Szóval van valakinek valami meglátása, vajon mit lehet belőle kihozni? Illetve láttam valahol egy jó bontót, ahol százasokért lehetett ilyen procikat szerezni, de sajna nem tudom a címét, úgyhogy az is nagy segítség lenne, ha beszúrnátok pár linket. Köszike!

    'am 22 years old and single!

Új hozzászólás Aktív témák