Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Vitus

    őstag

    válasz Jano #1 üzenetére

    Én az abitot javasolnám! Nekem egy is7-e van és a 2.4c 3208Mhz-en megy benne atom stabilan két egyforma 256Mb-os samsung rammal (gyári samsung). Neked ennek a nagyobb tesója kellene az 5 cucc miatt. Szerintem nagyon jó az abit 865 875-ös lapjai is7, ic7.

    Jobb ma egy túzok, mint holnap!

  • erdoke

    titán

    válasz Jano #1 üzenetére

    A 865 sútautra utalva én inkább 875-ös lapot javaslok, ha tuningolni akarsz. Abit IC7 sorozatának újabb tagjain már a NB hűtője se zajos, az enyémen még lejjebb kellett venni a fordulatát. Ha kell a Gigabit LAN, akkor az IC7-G. 3 db vinyót csak úgy tudsz rákötni, ha legalább az egyiket a SATA-ra teszed, de adnak 1 átalakítót hozzá.
    Ha nem akarsz tuningolni, akkor a lapgyártó kompatibilitási tablicskujából válassz egy olcsóbb, ''value'' 400-as RAM-ot, pl. TwinMOS, Infineon, Hynix.
    Videokártyának mennie kell, ha tudja az AGP 4x-t.

    Ja, az FSB csak 200 ezeknél a prociknál. Mindig 800-at mond és ír mindenki.:(((

    A legjobb aláírás a héten

  • Atlantis

    veterán

    válasz Jano #1 üzenetére

    Én is hasonló helyzetben vagyok és ASUS-Abit-Gigabyte vonalon gondolkodom.Leginkább az ASUS tetszik, de a többi sem rossz.
    A Gigabyte-ra és az ASUS-ra rá lehet kötni a 3 vinyót és tudnak mindent, amit leírtál!Konkrétan
    Abit IC7-G: határozottan fejlődik, a mostani széria már tényleg nem rossz.(Pláne, ha lenne IC7-Max3 itthon).Ezen kívül jól tuningolható.Kár az aktív hűtőért.
    ASUS P4C800(-E) Deluxe:szokatlan AMI BIOS(szerintem rosszabb is, de nézőpont kérdése), tuningkirály.Szerényebb felszereltség, drágább, mint az Abit.Ja, meg randább is, de elsősorban nem a külső a fontos. :)
    Gigabyte GA-8KNXP: nagyon jó, a három közül a legszebb és szerintem a legnagyobb tudású. Tuningban kissé szerényebb, felszereltsége rendkívül korrekt, kár,hogy ezen is aktív hűtő van.Atomstabil, házat is építhetsz rá:)

    Kíváncsi vagyok, hogy döntesz.

    >>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

  • Grafman

    aktív tag

    válasz Jano #1 üzenetére

    Az ASUS P4P800-at csak ajánlani tudom, 1+0.5 hónapja megy minden különösebb gond nélkül, messze a 800MHZ FSB-s alaplapok királya a P4C800 mellett, HT-vel, 400-as Dual DDR-el, és még PAT is jár hozzá, az árához képest igazán grátisz!
    4 PATA mellé 2 SATA-t is köthetsz RAID 0/1-el, 3COM Gigabit 1000-es LAN is van rajta (igaz csak PCI, de jó az!), mond mi kellhet még?
    A Samsung memórákról elég nagy hülyeséget olvashattál (ki volt az az álnok?:DDD!!!!

    FIGYELEM! Régi tipusu gumimatrac tulajdonosok előnyben!!!

Aktív témák