Hirdetés
- Fórumok
- Videokártyák
- 3DMark05 eredmények
- (kiemelt téma)
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-08-20 15:22 Téma összefoglaló
Ez a 3DMark verzió legacy státuszban van, így a következő linken ingyenes kulcsot találsz hozzá:
Legacy 3DMark benchmarks
A 3DMark05 listára kerülés feltételei
Új hozzászólás Aktív témák
-
helkis
veterán
pár frissítés:
gtx460+arcticIVextreme:
1660super stock:
titanX stock:
+procin épített víz. -
guywithnoid
lelkes újonc
Ha tudod, akkor biosból lődd ki az efficiency magokat, meg a HT-t a teszt erejéig.
Sajna ez nem tud ilyeneket...
-
kicsipapucs
őstag
Nem kellett ezt húzni csak kicsit reszelni kellett az energia gazdálkodási profilokon máris megjavult...
Ha tudod, akkor biosból lődd ki az efficiency magokat, meg a HT-t a teszt erejéig.
-
guywithnoid
lelkes újonc
-
subaruwrc
félisten
Kicsit keveslem egy 4060-tol... Pedig performance modban ment a laptop minden feltekerve...
mivel cpu limit van
teljesen felesleges a vgat húzni csak rontasz rajta -
guywithnoid
lelkes újonc
Kicsit keveslem egy 4060-tol... Pedig performance modban ment a laptop minden feltekerve...
-
Kalacskepu
őstag
-
Kalacskepu
őstag
Asus ROG Strix B550-I Gaming
AMD Ryzen 7 5700G 4,95GHz 4c/4t 1.45V (H2O, EK-Quantum Velocity)
Patriot Viper Steel 2x8GB 4466MHz CL18
Radeon Graphics Cezanne, 512 Shaders (H2O, EK-Quantum Velocity)Core: 2412MHz
Memory: 2233MHz
Core Voltage: 1.293VSzerintem menne ez még tovább is, csak hidegnek kell lennie.
De full random az eredmény, ugyanezekkel a beállításokkal többször nem értem el ezt a pontszámot, sőt, még csak meg sem közelítettem.
-
Kalacskepu
őstag
Szép munka!
01-03-at is megtámadod?Köszi!
Ezzel a darabbal nem hiszem, jön egy másik azzal talán (de csak ha jobban teljesít
). -
kicsipapucs
őstag
Asus ROG Strix B550-I Gaming
AMD Ryzen 7 5700G 4,92GHz 2c/2t (H2O, EK-Quantum Velocity)
Patriot Viper Steel 2x8GB 4400MHz CL18
ASUS HD 2600 XT (Gyári hűtés)Core: 857MHz
Memory: 828MHz
Core Voltage: 1,2V (Gyári)Szép munka!
01-03-at is megtámadod? -
Kalacskepu
őstag
-
Kalacskepu
őstag
Soha nem hallottam róla, én abban az időben még gyerek voltam, így nem is volt nagy fókuszban nekem ez az egész.
Szerencsére van fent egy régi TechPowerUp-os írás, onnan szedtem az infókat.
-
subaruwrc
félisten
Asus ROG Strix B550-I Gaming
AMD Ryzen 7 5700G 4,80GHz 4c/4t (Cooler Master Hyper 212 ARGB)
Patriot Viper Steel 2x8GB 4400MHz CL18
Sapphire HD 3870 (Gyári hűtés)Core: 932MHz
Memory: 1350MHz
Core Voltage: 1,43V (Pencil mod)pencil mod
régi szép idők
-
Kalacskepu
őstag
Hoppálé!
Nem mindennapi hardver párosítás. Külön tetszik a prociválasztásod. XP-t nem lehetett egyszerű felbűvészkedni B550-re. HWBotra nem rakod fel?
DarthSun ISO-jának köszönhetően egyszerű volt, ezen kívül próbáltam másik két AM4-es rendszeren, de azokon nem akart menni.
Szerintem a CPU illetve GPU is birna még többet, csak víz nélkül egyiket sem hajtanám tovább (procihoz hamarosan érkezik). Van iGPU-s tesztem is (igaz az Windows 10-en), csak azokat még nem dobtam be.
HWBot-on egyébként gondolkodok, bár akkor már feltölteném az összes többit is amit ide bedobálgattam. -
DarthSun
félisten
Hoppálé!
Nem mindennapi hardver párosítás. Külön tetszik a prociválasztásod. XP-t nem lehetett egyszerű felbűvészkedni B550-re. HWBotra nem rakod fel?
Ma már egyszerű feltelepíteni modern gépre. Folyamatosan frissítik az IntegralXP- t. Sőt a Win98 is felmegy, mondjuk az kissé bonyolultabb, de simán fut RyZenen is.
-
kicsipapucs
őstag
Asus ROG Strix B550-I Gaming
AMD Ryzen 7 5700G 4,80GHz 4c/4t (Cooler Master Hyper 212 ARGB)
Patriot Viper Steel 2x8GB 4400MHz CL18
Sapphire HD 3870 (Gyári hűtés)Core: 932MHz
Memory: 1350MHz
Core Voltage: 1,43V (Pencil mod)Hoppálé!
Nem mindennapi hardver párosítás. Külön tetszik a prociválasztásod. XP-t nem lehetett egyszerű felbűvészkedni B550-re. HWBotra nem rakod fel?
-
Kalacskepu
őstag
Asus ROG Strix B550-I Gaming
AMD Ryzen 7 5700G 4,80GHz 4c/4t (Cooler Master Hyper 212 ARGB)
Patriot Viper Steel 2x8GB 4400MHz CL18
Sapphire HD 3870 (Gyári hűtés)Core: 932MHz
Memory: 1350MHz
Core Voltage: 1,43V (Pencil mod) -
#69452517
törölt tag
Azért az beteg, hogy IGP-vel ennyit tol. Pár éve nitrós 4770K-val tudtam 71.000 pontot összehozni, most meg egy IGP is CPU limites a tesztben és közel annyit alárak a proci mint egy 6,3 GHz-es Haswell. Durva, jó, hogy letoltad!
Köszi,egyébként ez egy piszok jó proci lett tényleg.
-
kicsipapucs
őstag
-
#69452517
törölt tag
Többet nem jövök ez ennyi.
-
#69452517
törölt tag
-
#69452517
törölt tag
Core Ultra 245K igp
-
zebra_hun
veterán
- 14900KF (X129MC, allcore 60x, épített víz)
- RTX3080 Gigabyte Gaming OC Waterforce (X8, 2175MHz, épített víz)
- G.Skill TridentZ 3600C14 @4300C16 DDR4
- ROG Strix Gaming WIFI D4 Z690A (Air)
-
zebra_hun
veterán
-
zebra_hun
veterán
-
kicsipapucs
őstag
-
NFree
addikt
-
joshua7
veterán
A bot-ot nem tudom, de az eredmény szép! Volt okosság mögötte?
Ahogy nézem, a GT3 40-50fps-sel magasabb a bot-os eredményekhez képest <5700MHz mellett, a vége meg +7000-10000 pont. -
NFree
addikt
Sziasztok , nem tudjátok hwbotra kell 3dmarkos valid eredmény , mert nem sikerült valamiért feltöltenem.
Hűtés Víz mindenen. proci 5,7ghz asus strix980 1304/3500 -
Kalacskepu
őstag
Sapphire HD 4870 (gyárí hűtés) + Sapphire HD 4890 (gyárí hűtés)
3DMark05
Tudom, tudom 6c/12t, de ez még hónap eleji teszt, majd lefuttatom még egyszer 4c/4t-vel is!
Ez meg a full alap, lehet ezzel kellett volna kezdeni...

-
Kalacskepu
őstag
Sapphire HD 4870 (gyárí hűtés) + Sapphire HD 4890 (gyárí hűtés)
3DMark05
Tudom, tudom 6c/12t, de ez még hónap eleji teszt, majd lefuttatom még egyszer 4c/4t-vel is!
-
DarthSun
félisten
Ez is ott van rendesen

-
Kalacskepu
őstag
Ryzen 5 5600 (Cooler Master Hyper 212 ARGB)
Sapphire HD 5970 (Gyári hűtés) -
DarthSun
félisten
-
joshua7
veterán
-
DarthSun
félisten
CPU-Z-zz, légyszi! Anélkül nem listaképes.
Ok. Pótolom majd.
mod : azt hittem minden infó rajta van, nem tudtam hogy a HWInfo nem érvényes
-
kicsipapucs
őstag
-
DarthSun
félisten
-
Kalacskepu
őstag
Ryzen 5 5600 (Cooler Master Hyper 212 ARGB)
Sapphire HD 4890 (Gyári hűtés) -
Kalacskepu
őstag
4000 pont plusz! Pedig az OS miatt a GT3-ad óriásit zuhant. Komoly, hogy egy 4800-as sorozatos karit is mennyire fog a proci 05-ben!
Sajna nem jött össze az XP, másik AM4-es lapom meg nincs.
B450 / X470-en megy, de ezek szerint az újabb B550 / X570-en már nem. Procival meg eddig jutottam, lehet vízzel tudna többet, sajna jelenleg nincs blokkom hozzá.X79-et még nem adom fel, sikerült ramot illetve egy másik lapot is szereznem, azokkal talán többre fogok jutni (ASUS Rampage IV Extreme, 2x CMY8GX3M2C2133C11R)
-
kicsipapucs
őstag
4000 pont plusz! Pedig az OS miatt a GT3-ad óriásit zuhant. Komoly, hogy egy 4800-as sorozatos karit is mennyire fog a proci 05-ben!
-
Kalacskepu
őstag
Ryzen 5 5600 (Cooler Master Hyper 212 ARGB)
Sapphire HD 4850 Vapor-X (Gyári hűtés)
-
Kalacskepu
őstag
Légyszííííííí, próbáld meg 4c4t módban (2 mag off és HT off) a procit, meddig bírja órajelben. Tuti feljebb megy mint így, jobb pontszámaid lesznek.
Írok privátban!
-
kicsipapucs
őstag
Légyszííííííí, próbáld meg 4c4t módban (2 mag off és HT off) a procit, meddig bírja órajelben. Tuti feljebb megy mint így, jobb pontszámaid lesznek.
-
Kalacskepu
őstag
-
Kalacskepu
őstag
ASUS P9X79-E WS
Intel® Xeon® i7-4930K - Turbo:Off (H2O, EK-Supremacy MX)
Kingston HyperX T1 2x4GB 1333MHz CL9 - X.M.P:Off
Sapphire HD 4890 (Gyári hűtés)Core: 850MHz
Memory: 975MHz
Core Voltage: AlapASUS P9X79-E WS
Intel® Xeon® i7-4930K - 4,70GHz All Core (H2O, EK-Supremacy MX)
Kingston HyperX T1 2x4GB 1600MHz CL9 - X.M.P:On
Sapphire HD 4890 (Gyári hűtés)Core: 950MHz
Memory: 1150MHz
Core Voltage: Alap -
Kalacskepu
őstag
ASUS P9X79-E WS
Intel® Xeon® i7-4930K - Turbo:Off (H2O, EK-Supremacy MX)
Kingston HyperX T1 2x4GB 1333MHz CL9 - X.M.P:Off
Sapphire HD 4870 (Gyári hűtés)Core: 750MHz
Memory: 900MHz
Core Voltage: Alap -
joshua7
veterán
-
Kalacskepu
őstag
ASUS P9X79-E WS
Intel® Xeon® i7-4930K - Turbo:Off (H2O, EK-Supremacy MX)
Kingston HyperX T1 2x4GB 1333MHz CL9 - X.M.P:Off
Sapphire HD 4890 (Gyári hűtés)Core: 850MHz
Memory: 975MHz
Core Voltage: Alap -
Kalacskepu
őstag
Ha tuning, akkor pörkölj oda, offold a HT-t, proci órajelét emeld még, meg verj oda a ramoknak!
Sajna ennyit bír a cucc, tovább nem megy.
Próbálgattam én már mindent, ezért is ragadtam le 4,7-nél. Ram meg alapból kaka, kéne szereznem valami jobbat de eddig nem igen határoztam el magamat. -
kicsipapucs
őstag
Full alap:
ASUS P9X79-E WS
Intel® Xeon® i7-4930K - Turbo:Off (H2O, EK-Supremacy MX)
Kingston HyperX T1 2x4GB 1333MHz CL9 - X.M.P:Off
Sapphire HD 4850 Vapor-X 512MB (Gyári hűtés)Core: 650MHz
Memory: 1000MHz
Core Voltage: 1,082V (alap)3DMark05

OC:
ASUS P9X79-E WS
Intel® Xeon® i7-4930K - 4,70GHz All Core (H2O, EK-Supremacy MX)
Kingston HyperX T1 2x4GB 1600MHz CL9 - X.M.P:On
Sapphire HD 4850 Vapor-X 512MB (Gyári hűtés)Core: 740MHz
Memory: 1280MHz
Core Voltage: 1,082V (alap)Ha tuning, akkor pörkölj oda, offold a HT-t, proci órajelét emeld még, meg verj oda a ramoknak!
-
Kalacskepu
őstag
Full alap:
ASUS P9X79-E WS
Intel® Xeon® i7-4930K - Turbo:Off (H2O, EK-Supremacy MX)
Kingston HyperX T1 2x4GB 1333MHz CL9 - X.M.P:Off
Sapphire HD 4850 Vapor-X 512MB (Gyári hűtés)Core: 650MHz
Memory: 1000MHz
Core Voltage: 1,082V (alap)3DMark05

OC:
ASUS P9X79-E WS
Intel® Xeon® i7-4930K - 4,70GHz All Core (H2O, EK-Supremacy MX)
Kingston HyperX T1 2x4GB 1600MHz CL9 - X.M.P:On
Sapphire HD 4850 Vapor-X 512MB (Gyári hűtés)Core: 740MHz
Memory: 1280MHz
Core Voltage: 1,082V (alap) -
Kalacskepu
őstag
ASUS P9X79-E WS
Intel® Xeon® i7-4930K - Turbo:Off (H2O, EK-Supremacy MX)
Kingston HyperX T1 2x4GB 1333MHz CL9 - X.M.P:Off
Sapphire HD 4850 (Gyári hűtés)Core: 625MHz
Memory: 993MHz
Core Voltage: 1,120V (alap) -
Kalacskepu
őstag
ASUS P9X79-E WS
Intel® Xeon® i7-4930K - Turbo:Off (H2O, EK-Supremacy MX)
Kingston HyperX T1 2x4GB 1333MHz CL9 - X.M.P:Off
Sapphire HD 3850 (Gyári hűtés)Core: 668MHz
Memory: 828MHz
Core Voltage: 1,214V (alap) -
Kalacskepu
őstag
ASUS P9X79-E WS
Intel® Xeon® i7-4930K - Turbo:Off (H2O, EK-Supremacy MX)
Kingston HyperX T1 2x4GB 1333MHz CL9 - X.M.P:Off
2x XFX HD 5870 (H2O, EK-FC6970 Acetal+EN)Core: 850MHz
Memory: 1200MHz
Core Voltage: 1,175V (alap) -
Kalacskepu
őstag
ASRock X570 Phantom Gaming-ITX/TB3
AMD Ryzen 5 3400G 4,20GHz All Core 1,375V (H2O, EK-Supremacy MX)
Corsair VENGEANCE LPX 2x8GB 3600MHz CL18 - X.M.P: On
AMD Radeon RX Vega 11 (H2O, EK-Supremacy MX)Core: 1650MHz
Memory: 1800MHz
Core Voltage: 1.375V -
subaruwrc
félisten
-
Kalacskepu
őstag
-
Kalacskepu
őstag
-
kicsipapucs
őstag
Brutál a 280 SLI! Meghoztad a kedvem a retrohoz.
-
helkis
veterán
ezt szépen meghajtottad! grat!

-
Alpi.
addikt
Sziasztok!
Hol lehet megvásárolni a programot?
Sehol nem találok kulcsot hozzá.
A régiek ingyenesek !

[innen tudod leszedni és ott vannak a kulcsok is] -
Thronks.90
tag
Sziasztok!
Hol lehet megvásárolni a programot?
Sehol nem találok kulcsot hozzá.
-
#69452517
törölt tag
-
Alpi.
addikt
-
Alister71
nagyúr
-
#69452517
törölt tag
-
Alister71
nagyúr
-
helkis
veterán
-
Alister71
nagyúr
-
Alister71
nagyúr
-
kicsipapucs
őstag
Régi, feltöltetlen személyes - eddigi - legjobbam:
EVGA GTX 980 Ti Classified
79134
Procin Kingpin F1EE Dark (ln2), VGA-n gyári lég.
-
joshua7
veterán
Úristen, elfelejtettem mennyire brutál gyenge karik voltak is a 6-7000 széria tagjai. Jó kis tesztek. Ismét megy rendesen a konfigod?
Mai szemmel mármint.
A 7900 GTX azért majdnem rádupláz a 6800 Ultra karira.Nem, a régebben vázolt problémák most is megvannak.
-
kicsipapucs
őstag
-
joshua7
veterán
-
Ernesto78
aktív tag
-
ricsi8800gt
addikt
-
ricsi8800gt
addikt
-
Alpi.
addikt
Egy kevésbé divatos vga, egy szintén kiöregedő alappal. Azért szerintem ez még mindig menő !


-
Alpi.
addikt
-
goro1000
aktív tag
-
Johni5
őstag
-
kicsipapucs
őstag
-
ricsi8800gt
addikt
-
NFree
addikt
Sziasztok hoztam egy pár új eredményt. Hűtés procin Víz. Vga töbnyire gpu blokk , néhol gyári lég.
Gtx 480 lightning sli /gyári .
Gtx 580 sli . Lightning/víz Matrix/gyári.
Gtx 580 Lightning/víz
Gtx 760Hawk/víz boost 1320Mhz
Gtx 670 Power edition/víz Boost 1359Mhz
Gtx 680 Dcu2t/víz boost nincs .
Gtx 780 Classified/víz Boost 1215Mhz
Ha megfelel kérném a listára
-
ricsi8800gt
addikt
-
NFree
addikt
-
joshua7
veterán
A GTX 460-nál elég rendesen beakadt a GT1. :/

Egyébként szép menetek! -
NFree
addikt
-
ricsi8800gt
addikt
Proci+ram.
A Ramon már nem tudok csiszolni,cpu meg igy is 1,425V megy ami szerintem 4,8GHz jó nem akarom szét feszelni meg stb, hozta amit kell
-
ricsi8800gt
addikt
Miért nem hozol ki belőle többet?

Miből ?
-
kicsipapucs
őstag
Miért nem hozol ki belőle többet?

-
ricsi8800gt
addikt
-
NFree
addikt
-
ricsi8800gt
addikt
Hali!
Ha belefér, mérd le 3 mag 3 szálon is, nézd meg, hidegebb-e a proci 4/8-hoz képest, ha hidegebb (+az alacsonyabb core count miatt) valszeg mehetsz feljebb órajelben.
Szerintem az 5GHz is meglehet úgy, lehet, hogy feszemelés nélkül!
-
kicsipapucs
őstag
Hali!
Ha belefér, mérd le 3 mag 3 szálon is, nézd meg, hidegebb-e a proci 4/8-hoz képest, ha hidegebb (+az alacsonyabb core count miatt) valszeg mehetsz feljebb órajelben.
Szerintem az 5GHz is meglehet úgy, lehet, hogy feszemelés nélkül! -
ricsi8800gt
addikt
-
Alpi.
addikt
-
kicsipapucs
őstag
-
joshua7
veterán
-
kicsipapucs
őstag
-
Johni5
őstag
Majdnem meglett vele a 7970 05 cr, grat! Procinak ez a vége?
Nem volt Bot éppen.Még rátoltam volna.Nem hiszem.Apexnél ram szigeteléssel szívok.Meg valami nem kerek.
7350K meg a 7600K is ugyan azzal szivat.30 perc -100 körül 6GHz+ aztán behűtőm -140 re és 5700-on megy vinbe,ha megy.... -
kicsipapucs
őstag
-
Johni5
őstag
i3 7350K@6200 Ln2 & MSI L.BE 7970 gyári hűtés

-
Johni5
őstag
-
kicsipapucs
őstag
-
kicsipapucs
őstag
-
NFree
addikt
-
jones965
Modder
-
Alpi.
addikt
-
Alpi.
addikt
-
Johni5
őstag
-
jones965
Modder
4790K...

Upsz, sorry, csak a cpu órajelet néztem.
-
kicsipapucs
őstag
-
jones965
Modder
-
Alpi.
addikt
Szép ez így is

Ej de szép az a 980Ti
Szépnek nem mondanám. Próbáltam rájönni a teljesen esetleges működés nyitjára, össze-vissza állítgattam a dolgokat, de sajnos nem jártam sikerrel.
A vga tényleg gyönyörű !
A képért köszönet Toyone-nak !
-
ricsi8800gt
addikt
-
Alpi.
addikt
-
ricsi8800gt
addikt
-
jones965
Modder
-
goro1000
aktív tag
Nem volt kedvem szétszedni a gépet.A vgara könnyebb rátenni a blokkot.

-
jones965
Modder
Én a helyedben ha megoldható, a TEC-et a cpu-ra tenném rá. Az ott nyert órajel többlet többet hoz pontszámban, mint a gpu órajel.

Éppen ma kerestem elő egy HD3850 vga-t, megfuttatom én is hasonló órajelen összehasonlításként.
-
goro1000
aktív tag
-
goro1000
aktív tag
-
NFree
addikt
-
jones965
Modder
-
NFree
addikt
De jó kb 1500 pontot rálehet tenni ezekre az eredményekre , xp től jobbat reméltem de annyi sem jött össze mint a win7-el . Majd ha összejön valami űtősebb konfig akkor már 8.1 el fogom tolni

Annyi a bibi ezzel a platformal nem jó a win8.1, de neked javaslom, hogy használd.
-
goro1000
aktív tag
Kérnék akkor egy frissítést , hosszú délelőttön vagyok túl 3 oprendszert teszteltem.
Hűtés: Proci levegő (xigmatek achilles). vga-k gyári.
760 Hawk Boost 1241Mhz
780 Classified Boost 1136Mhz
Proci rakoncátlankodott kicsit az elején de utánna végig tette a dolgát.
Ha megfelel kérném a listára

Külön köszönet kicsipapucsank a helyes irányba terelgetésért.

Csak nem jó a win 8.1?
-
NFree
addikt
Kérnék akkor egy frissítést , hosszú délelőttön vagyok túl 3 oprendszert teszteltem.
Hűtés: Proci levegő (xigmatek achilles). vga-k gyári.
760 Hawk Boost 1241Mhz
780 Classified Boost 1136Mhz
Proci rakoncátlankodott kicsit az elején de utánna végig tette a dolgát.
Ha megfelel kérném a listára

Külön köszönet kicsipapucsank a helyes irányba terelgetésért.

-
jones965
Modder
-
goro1000
aktív tag
Srácok csak egy javaslat: (-és elnézést hogy Neked címezve többes számban írom), ha lehetőségetek van, és nem napi használatú gépen teszteltek, akkor miért nem a win 8.1-et használjátok? Ha visszanézitek párunk eredményeit, láthatjátok az oprendszer típusát. Ez nem úri kedvtelésből van, hanem a jobb benchmark kihasználtság kapcsán. Nézzétek meg, próbáljátok ki, megfogtok lepődni.

Én próbáltam a win 8.1et de pár 100 ponttal kevesebbet kaptam mint win 7en. Pedig mindkettő friss telepítés.
-
NFree
addikt
Srácok csak egy javaslat: (-és elnézést hogy Neked címezve többes számban írom), ha lehetőségetek van, és nem napi használatú gépen teszteltek, akkor miért nem a win 8.1-et használjátok? Ha visszanézitek párunk eredményeit, láthatjátok az oprendszer típusát. Ez nem úri kedvtelésből van, hanem a jobb benchmark kihasználtság kapcsán. Nézzétek meg, próbáljátok ki, megfogtok lepődni.

Igen rajta vagyok
beszéltünk már erről asszem 06 kapcsán is .csak még nem jutottam odáig . 1 gép van sajnos , még egy üres kis merevlemezem lenne a feladatra csak v hogy az időhiány
. 
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Videokártyák
- 3DMark05 eredmények
- (kiemelt téma)
Hirdetés
- Genshin Impact (PC, PS4, Android, iOS)
- Hosszabb bemutatót kapott az új Fable
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Végre véglegesek az AV2 kodek specifikációi
- Milyen nyomtatót vegyek?
- Mini-ITX
- Garancia kérdés, fogyasztóvédelem
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- LEGO klub
- További aktív témák...
- PALIT RTX 5070 Ti 16GB GDDR7 GamingPro-S - Új, bontatlan, 2 év garancia - Eladó!
- ASUS GeForce RTX 4060 Ti 8GB
- GIGABYTE GeForce RTX 4060 EAGLE OC 8GB - GARANCIA, SZÁMLA, UTÁNVÉT - Akár beszámítás is!
- Inno3D RTX 5070 Ti 16GB GDDR7 X3 OC White - Új, bontatlan, 2 év garancia - Eladó!
- MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPER GAMING X SLIM 16GB - Garancia 2027.04.08.
- Lenovo T14 Gen3 I5 1245U Refurbished - Garancia
- AKCIÓ! Dell Precision 3571 i7-12700H 16GB 512GB FHD RTX T600 4GB 1 év teljeskörű garancia
- HIBÁTLAN Apple Watch Series SE 2 Cellular Midnight-2 ÉV GARANCIA - MS5284, 100% AKKSI
- ELADÓ FÓLIÁZOTT HP EliteBook 840 G9 i7-1265U 16GB 512GB 14" FHD+ 1 év teljeskörű garancia
- Apple iPhone 16 128GB récezöld
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

De full random az eredmény, ugyanezekkel a beállításokkal többször nem értem el ezt a pontszámot, sőt, még csak meg sem közelítettem.
).

Hűtés Víz mindenen. proci 5,7ghz asus strix980 1304/3500

















. 
