- Titokban új Ryzent kaptak a Socket AM5-ös alaplapok
- Dell notebook topic
- Milyen videókártyát?
- Milyen processzort vegyek?
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Monitor hiba topik
- CES 2025: az In Win nem viccel, ha tápegységről van szó
-
PROHARDVER!
Üdvözlet minden kedves látogatónak, akit érdekel ez a remek kikapcsolódási forma. Legyen az hobbi vagy sport szintű.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Daidalosz
kezdő
válasz smokiii1 #67800 üzenetére
A felszíni áramlások esetében szerintem a viszonylag hosszú, nagyobb tőkesúlyú úszók jelenthetnek megoldást. Ahogy az áramlás átterjed a vízoszlop mélyebb rétegeibe, úgy nő az ólmozás pozíciójának és tömegének a hatása, egészen addig, amíg az adott táv match technikával már csak lassítás nélkül horgászható meg. Ekkor, ha szabadon úsztatott szereléken gyengén jelentkezik a hal (nem mindig van így, ismerek pl. olyan vermelőhelyet a Mosoni Dunán, ahol a szabadon úsztatott szerelék tökéletesen működik), akkor következik a bolognai, és a visszatartása - amennyire a távolság és a sodrás ereje engedi.
[ Szerkesztve ]
-
hermanyi
addikt
válasz smokiii1 #67800 üzenetére
tavon több ólom a zsinegen . minél lentebb . Lassú folyón meg hosszú előke de ugye nagyon sok mindentől függ a dolog . milyen bottal zsinórral dobálsz, zsinór süllyesztésnél mekkora távot veszítesz ,tehát mennyivel kell ,hogy minimum túl dobj stb stb .
Itt felénk a pályán nincs bent egy percet a cuccos ha matchezel . és minden 2, dobásra illik lőni a kaját is . a távolság meg 20-30mAláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)