Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • j.bravo

    addikt

    válasz Ájvé #6680 üzenetére

    lorcsi: műanyag, melyik, hol? Bocs ha félreérthetően írtam, ami nekem tetszene, az a military, ami érdes felületű, rendes vas, a vinyl mint b c terv merült fel, de az is kifogyott a 360gearsnél. Cementtel/betonnal töltött műanyagtól ódzkodom, pedig olyat láttam készleten, elérhető áron.
    FB-n nemrég néztem a kettlebell adok-veszek csoportot, de láttam hogy kb mindenki keres :DDD Mári Tamás (itt régebben több ízben ajánlott edző) is írta hogy a jobb darabok azok nem kerülnek fel már a csoportba, mert előbb megveszi valaki :U

    Ájvé: a megafitest én is néztem, az épp a fájdalomküszöbön van árban. Pár éve a fitbalance-on megfogdostam a termékeiket, ott jónak tűntek, de ez tök rég volt.
    A Mohácsi Vasöntöde nem rossz ötlet, de túllépve azon hogy vagány egy busó fejes, inkább egy hagyományosat vennék.
    A Capetan-t láttam amikor kerestem. Fotón nem győzött meg, de ha azt mondod hogy fogásra jó, csak nem tudnak termékfotózni, akkor nem húzom ki a listáról.

    Ha realista vagyok, akkor lehet hogy 20kg-os kéne inkább :( ami miatt kiesne pl. a Vasöntöde terméke (nem láttam az árlistában).
    24-essel amíg heti 2-szer (néha 3-szor) jártam csoportos órára, swingelni, TGU-zni tudtam rendes ismétlésszámban, katonai nyomás kb kettő ment (20-assal persze "sok"), amióta a home office-ban saját testsúly/gumiszalag van meg a csoport húzóereje nélküli motivációhiány, nem tudom ki tudnám-e nyomni a 24-est. Na jó, talán egyszer. Meg ott a push press is ha kell, de hát na.
    A tenyerem nem nagy, lehet hogy girja méretű füllel is tudnék két kézzel swingelni, ettől kevésbé tartok; ha alacsony a fül, attól már inkább.

    Whatever.

Új hozzászólás Aktív témák