Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
BaLinux
tag
válasz
muad_dib
#289
üzenetére
Van egy olyan lib, hogy JDOM. Ez jó. Eddig mindig a SAXBuilder-t használtam, az végigparszolja a memóriában és fát épít belőle, azt mondod hogy ez nem túl jó.
Ezen kívül van a SAXParser, ami nem olvassa fel, hanem egy összetett listener rendszeren keresztül küldözgeti neked az elemeket, így streammel is elboldogul talán.
Videót XML-ben? Állat
Nem lenne értelmesebb egy saját protokoll, ami csomagokra bontja a nagy bináris adatfolyamot, és közötte lehet olyan csomag, hogy ''metaadat'', ami egy xml dokumentum lenne?
A SAXParser természetesen legalább egy elemet mindig teljesen felolvas, sőt nyilván az aktuális elem összes parentjét is meg kell tartania. Így ne gondolj olyanra, hogy 100 megás text adat. Ráadásnak XML-ben binárisat nem tudsz normálisan átvinni, legegyszerűbb a Base64 encode, ami még a méretet is növeli, igaz tömörítéssel részben visszahozhatod azt.
Gondold meg, na.
Új hozzászólás Aktív témák
A topicot kiemeltem. Valaki nem akar egy nyitó hsz-t írni?:))
- Xiaomi Poco M7 Pro 256,Újszerű,Dobozával,12 hónap garanciával
- Xiaomi Poci F4 Gt 128GB,Átlagos,Adatkabel, 12 hónap garanciával
- Samsung Galaxy A34 5G 128GB,Újszerű,Dobozával,12 hónap garanciával
- Lexar NM620 2TB M.2 NVME PCI-E 4.0 x4 - Új - 3500-3000 MBs - Eladó!
- Samsung Galaxy S24+ 256GB,Újszerű,Kabellel, 12 hónap garanciával
- HIBÁTLAN iPhone 13 128GB Starlight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3432
- iMac Pro 1.1 2017 Intel Xeon W2150B 64GB 1TB VEGA 64 16GB!!! 1 év garancia!
- Logitech z5500 5.1
- BESZÁMÍTÁS! Acer KG251QF 24 144Hz FHD TN 1ms monitor garanciával hibátlan működéssel
- Samsung Galaxy A50 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest



