Hirdetés
- Kezdő fotósok digitális fényképei
- Régi CPU újrakiadásával ünnepelné a Socket AM4 tizedik évfordulóját az AMD
- Milyen egeret válasszak?
- Autós kamerák
- 5.1, 7.1 és gamer fejhallgatók
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Még idén kézbe vehetjük a NEOGEO felújított kiadását
- Asztrofotózás
- Kötelező frissítésnek számít a Microsoft legújabb csomagja a Windows 11-hez
-
PROHARDVER!
iPad topik összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Sziasztok!
Tudja valaki esetleg, hogy hogy lehet azt kikapcsolni, hogy az emojik felugorjanak a billentyűzet tetejére?
Akkor jön elő ez a nézet, amikor az emoji billenytyűzetre váltva swipeolok alul a bal szélére (csak simán a most recentre akarok visszamenni és erre felugrik a tetejére, ezért zavaró).
Ilyenkor fogalmam sincs, hogy a normál nézetbe hogy tudok egyáltalán visszamenni, általában nyomkodom a bal alsó földgömb gombot mint az őrült és egyszer csak visszaugrik…

-
-
-
válasz
CharlieDrop
#44153
üzenetére
Köszi! Akkor Air 2-re valószínűleg tényleg csak rosszul emlékeztem.

-
válasz
Konyika
#44143
üzenetére
Köszi a megerősítést szintén!
Közben találtam egy videót amiben Air 5 és Pro hangszóró összehasonlítás van, tényleg egyszerűen egy szakadék köztük a különbség és ennyit tud az Air 5:
iPad Air 5 vs iPad Pro - HONEST thoughts after 1 Week... 4:04
-
válasz
CharlieDrop
#44140
üzenetére
Vagy az is kehet, hogy az én Air 5-öm rosszabb, mint egy Air 2 és egyedi hiba. De persze az se kizárt, hogy rosszul emlékszem.
Nálad az Air 5-nek van bármiféle mély hangja? Nálam szinte semmi és az hiányzik legjobban belőle.
-
-
Sziasztok!
iPad Air 5 hangszóróval kinek mi a tapasztalata?
Sikerült egy Air 5-öt beszereznem, és szuper minden a hangszórót kivéve.
A tesztek szerint az Air 5 hangszórója jó, a Pro pedig csak picivel jobb. Ehhez képest nálam kiábrándítóan szól. Mint egy konzervdoboz kis túlzással. Mély 0, közép és magas oké, de az egésznek még van egy “kongása” ahogy belül az üres fémházban visszaverődik a hang.
Nekem volt korábban Air 2, Pro 10.5, és volt a kezemben Pro 2020 is. Nem kicsit, hanem klasszisokkal jobbak voltak ennél mind. Főleg a Pro 2020 hordozható hangszórókat is megszégyenít.
Ez egyedi hiba lehet, vagy mindegyik ilyen?
-
válasz
RetepNyaraB
#25880
üzenetére
Fontos különbség, mert az Air 1 sokkal gyengébb hardverrel rendelkezik, ott könnyebben előjönnek memória problémák. Mindent más appot be kell zárni a futtatásához valószínűleg.
Így van. Ha törlöd, akkor vissza tudod majd tenni, de a Store-on belül a korábbi vásárlások közül kell megkeresned, akkor fogja felajánlani a régebbi verziót: [link]
(App Store -> Profil ikon jobb felül -> Purchased menü) -
válasz
RetepNyaraB
#25876
üzenetére
Ha 12.4.2 van rajta, akkor az egy Air 1 lesz. Air 2-re még mindig van támogatás, ki sem jött rá 12.4.2, egyből a 13-at kapta meg: [link]
Ettől függetlenül a Garagebandből az utolsó kompatibilis verziónak kellene letöltődnie App Store-ból magától, ami fut a korábbi rendszeren, szóval nem tudom mi lehet ott.
-
válasz
szazbolha
#24855
üzenetére
Régen, amikor iPad 2-m volt, akkor az AVPlayerHD-t használtam, azzal simán ment bármilyen MKV emlékeim szerint, de DTS hangban nem vagyok biztos. Mostanság Infuse-t használok, azzal mkv, dts, minden létező formátum megy, de nem vagyok benne biztos, hogy iPad 2-t még támogat.
-
válasz
talamasca
#24350
üzenetére
Slideover-ben megy a multitasking lapozgatás 10.5 Pro-n is?
Sebesség milyen? Van visszaesés iOS 12-höz képest?
-
válasz
szabogabor10
#19407
üzenetére
iPhone 4S-re és iPad 2-re még visszatehető a 6.1.3, minden másra bezáródott már a lehetőség.
-
PSA: iOS 6-7 most rövid ideig visszatehető régebbi készülékekre. Akinek iPad Air, 4, stb készüléke van és úgy érzi, hogy belassult, az most hivatalosan vissza tudja tenni ha gyors. Az Apple csak elrontott valamit, pár órán belül biztosan bezárul ez a lehetőség. FW letöltés innen: [link]
-
Sziasztok!
iPad-en most váltottam iOS 11-re, de egyelőre az új multitasking/dock kombinációval lassabb vagyok a műveletekkel, mint iOS 10-en voltam. Csak én használom valahogy rosszul, vagy tényleg lassabb multitaskolni, mint korábban? (Split screen, slideover főleg, amit használok)
-
-
Sziasztok!
Cellular-os iPadet csak simmel lehet aktiválni? Azok is letilthatók, mint a telefonok?
-
Sziasztok!
DTS-t támogató lejátszót keresek. Láttam, hogy az nPlayer és Infuse Pro az ajánlott. Pro/kontra? Melyik a jobb?
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Kezdő fotósok digitális fényképei
- Premier dátumot kapott a Call of Duty mozifilm
- Régi CPU újrakiadásával ünnepelné a Socket AM4 tizedik évfordulóját az AMD
- PlayStation 5
- Eredeti játékok OFF topik
- Battlefield 6
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Samsung kuponkunyeráló
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- További aktív témák...
- Apple iMac 27" 5K 2015 Late / 16GB DDR3 / 512 GB SSD / Bill+Egér 6 hó garancia, számlával!
- iKing.hu Apple iPhone 14 Pro 128GB használt Silver 100% akku 6 hónap garancia
- Csere-Beszámítás! Gainward Phoenix RTX 4080 Super 16GB Videokártya!
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro 128GB Space Black-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4420, 100% Akksi
- Vásárlunk iPhone 12/12 Mini/12 Pro/12 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest



