Hirdetés
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- AMD Catalyst™ driverek topikja
- TCL LCD és LED TV-k
- Milyen nyomtatót vegyek?
- Hobby elektronika
- És akkor egy fejlesztőstúdió rájött, hogy vissza is élhetne a felskálázással
- Ismét új formájú Pulsar egeret köszönthetünk az ultrakönnyű halmazban
- Milyen monitort vegyek?
- Hamarosan megjön az ASUS házak új zászlóshajója
- SSD kibeszélő
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
Aktív témák
-
Szia!
Legközelebb mielőtt új topikot nyitsz, legyél szíves használd a keresőt, mert több mint valószínű, hogy a meglévő témák közt is lesz olyan, amibe a kérdésed beleillik, és egy nagyobb, forgalmasabb témába választ is előbb remélhetsz.
Jelen kérdésedet javaslom az alábbi témák valamelyikében feltenni:
Azonnali alaplapos kérdések órája
Ezt a topikot pedig zárom.
-
tunkasz
csendes tag
Sziasztok!
Kérdés
Van egy említett alaplapom ami egyik napról a másikra megadta magát. Minden bordát megpasztáztam, CMOst lereseteltem, műxik us az alaplap mert szabályozva van a procihűtő, hallani hogy a modulok betöltenek -kapnak feszkót - s ha megnyomom a kikapcsolas gomot ki is kapcsol megfeleloen a lap. DE észre vettem hogy amikor bekapcsolom a gepet akkor folyamatosan villog - masodpercenkent - az integrált hálokártya Zöld LED-je. Van egy másik gépem ami ugyanúgy betölt egyszer gyullad fel ertelem szeruen a halozati kartya ledjei.
Arra gyanakszom hogy meghalt vmelyik chip vagy modul benne de ki vagyok én hogy ítélkezzek rajta.Valaki találkozott már valami hasonló problémával?
Előre is köszi!
Aktív témák
- Építő/felújító topik
- Samsung Galaxy S22 Ultra - na, kinél van toll?
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Vicces képek
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Futás, futópályák
- Mobil flották
- AMD Catalyst™ driverek topikja
- További aktív témák...
- Telefon felváráslás!! Samsung Galaxy S22/Samsung Galaxy S22+/Samsung Galaxy S22 Ultra
- Samsung Galaxy S24 Ultra / 12RAM 1024GB / Gyárifüggetlen / 12hó Garanciával
- Telefon felvásárlás!! Apple iPhone 16, Apple iPhone 16e, Apple iPhone 16 Plus, Apple iPhone 16 Pro
- HDMI 2.1 8K 60Hz - 10 méter hosszú
- Csere-Beszámítás! Asus Rog Strix Thor Platinum II 1200W 80+Platinum Prémium tápegység!
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest