Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jorus

    nagyúr

    válasz lorcsi #1750 üzenetére

    Köszi, a szomszédok annyira nem szeretik. :)

    Sajnos a Dragon egyre kisebb nekem. Épp a minap szembesültem ezzel, amikor beraktam az új VGA-t. Ebben a házban sajnos még úgy vannak kialakítva a vinyó rack-ek, hogy a HDD-k a ház hátulja felé néznek, nem pedig oldalra, mint az új Chieftec házaknál. Emiatt a HDD csatolók és a lap széle között nem sok van, szal a böszme 6950 például már belógna a HDD rack-be, amiben 2 vinyó van, ezért kicsit át kellett rendeznem a belsejét... Ideje lesz lassan a cserének, eleve a hűtőm is nagy, a RAM-ok is magasak (föléjük is HDD rack lóg be), 6 vinyó, plusz az SSD, és a mobilrack, szal a kábeleket elvezetni az egyébként is szűkös helyen, nem egy 5 perces meló. :)
    A szellőzésével nincsen gond, 2 db 80-as venti szív elöl, 2 db 80-as fúj ki hátul, a Ninja elején 120-as szív, a ház vége felé néző részén egy 120-as fújja ki a levegőt, plusz a VGA ugyanezt teszi lent, és a táp ventije fent, szal teljesen jók a hőmérsékleteim tuning alatt is. Igaz, cserébe jó hangos a gép a sok venti miatt, de a hifi végfokai is tele vannak ventikkel, szal inkább az szokott furcsa lenni, ha a Win egy frissítése miatt újraindul a gép éjszaka, és elhallgatnak a ventik. :)

    ''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

Új hozzászólás Aktív témák