- AI-ra, játékra, mindenre kiváló lehet a Gigabyte új PC-je
- Hamarosan kapható a Razer új, kábelmentes töltéssel kecsegtető egérpadja
- A Fehér Házban marad a Starlink Trump és Musk rossz kapcsolata ellenére
- Kompakt MSI alaplap érkezett Ryzenek alá
- ASUS blog: hódítsuk meg az online tabellákat ROG egerekkel!
-
PROHARDVER!
ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!
Új hozzászólás Aktív témák
-
F-ECT$
titán
válasz
Derrewyn #1953 üzenetére
Nekem is csak Thrall és Murky nincs meg, remélem csak berakják őket is egyszer. (Thrall mondjuk még új, szerintem kb 1 hónap múlva várható legkorábban. Murky meg passz, őt direkt hanyagolják, de hátha egyszer level 15-ös free hősnek beteszik.)
gbela: én pl minden meccs után néztem, hogy szabad-e valaki, de mindenki épp meccs közben volt. Egyébként ment már jó pár meccs 5-en TS-sel (igaz csak Quick Match), de ez egy igazi premade ellen kevés volt az, hogy összálltunk és néha-néha szólt valaki valamit. Egy csomó dolgot le kellene előtte beszélni, mert nincs mindenre idő a meccs alatt. De legfőképp egy "vezér" hiányzik, aki bemondja a játékot, kit kell fókuszálni, kire menjen a cc, ki kezdje a harcot, stb, mert hiába tudja mindenki kb a dolgát ha a harc 3-ik másodpercében 2 képernyő távolságra vagyunk egymástól, mert az egyik ember az assákat kezdte ütni a másik meg a supportot. Olyan is volt Mines-on, hogy felálltunk 4-1-re, aztán senki sem szólt a 4-ből, hogy az ellenfél 5 taggal pusholt lenn, így a 4-ből 2-en feküdtek, aztán ezen el is ment a meccs.
Tegnap aztán mentem a ranked után pár quick-et duo-ban, de akkora noobokat kaptunk, hogy az fájt. Persze mikor megláttam a kék diablot és etc-t a csapatban már tudtam, hogy ez nem lesz meg
Új hozzászólás Aktív témák
- Samsung Galaxy A5 32GB Kártyafüggetlen 1Év Garanciával
- Xbox One 1TB Halo 5 Guardians limitált kiadású konzol
- ASUS Zenbook UX3405M (i7 ultra 155h, 16GB, 1 TB, 3k 120Hz) ! AkciÓÓ!
- Újszerű Lenovo Thinkpad X270 laptop (12,5FHD/I5-G7/16GB/256SSD/Magyar/Win11)
- Lenovo Thinkpad X1 Yoga laptop-tablet (12,5 3K/i5-G7/8GB/256SSD) + ceruza
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad E550 - i5-5GEN I 8GB I 256SSD I DVDRW I 15,6" HD I CAM I W10 I Garancia
- BESZÁMÍTÁS! ASROCK H310CM i3 9100F 8GB DDR4 240GB SSD GTX 1050Ti 4GB DeepCool Tesseract Chieftec500W
- AKCIÓ! GIGABYTE GA-Z170X-UD3 Z170 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- iKing.Hu - Xiaomi 14 Ultra - Ultra White - Használt, karcmentes
- iKing.Hu - Samsung S25 Ultra - Használt, karcmentes
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged