Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hallazeal

    tag

    válasz Cathfaern #66413 üzenetére

    Nekem az első perctől kezdve ellenszenves volt ez az ember, abban a pár videóban amiben láttam. Viszont azért mert a személyével baja van valakinek, és ezért csúnyán fogalmazva megfúrni legalább olyan undorító dolog mint amit ő csinál... Az hogy a twitch-en mit csinál, és hogy valamikor régen admin-ként elcseszett valamit, még nem jelenti azt, hogy nem vehet részt egy versenyen, aminek ezekhez semmi köze. Az lett volna az egyenes út, hogy szépen elverjük a versenyen, és ott bizonyítja be az illető akinek gondja van vele, hogy márpedig te nem ide való vagy... egyszerűen nevetséges már, és mert xy kedvenc játékosának is baja van vele, így már ők is közvetlen ellenfélként tekintenek rá, annyira, hogy már egy öklendező nácizó előtt is kalapot emel...szörnyű. És mondom ezt úgy, hogy borzasztóen ellenszenves nekem ez a p4 figura a modorosságával együtt, de amit vele csináltak az sem volt egyenes szerintem.

    Ha egy kígyó (ami ritkaság) fölfalja önmagát, marad-e utána egy kígyónyi űr? És olyan erőhatalom van-e, mely egy emberrel ember voltát megetethetné? Van? Nincs? Van? Fogas kérdés!

Új hozzászólás Aktív témák