Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • whitezo88

    nagyúr

    válasz Kanczy #50362 üzenetére

    En sose mondtam ilyeneket, nem tudom honnan veszed. De egyszeruen a zoo ha jon ellene early removal akkor nem tud visszajonni, az implosion egg creeper stb kiesese sokat gyengitett rajta. Amugy nem sok prot lattam ajnarozni sem, nem is nagyon jatszanak vele ahogy neztem twitchen. Rdu felment vele par napja asian legendben aztan vesztett is sokat. De szerintem mindenki kivancsi arra a 100% os deckre amivel sikerult 4rol lose nelkul lemenni. Ez nagy szo mert meg xixonak loyannak stb se sikerul a kipolirozott deckjeivel sem ( igen szep dolog de nagyon sok luck kell a jo matchupokhoz jo kezhez es hogy ne dongoljenek foldbe az olcso leszedesekkel). Decklistet legyszi!

    Annyi es annyi post volt mar a kulonbozo oldalakon hogy xy deckkel mittomen 80% winrate legendbe aztan hosszutavon kiderul hogy annyira nem tier1. Jackiechan rank1 legend volt tojas duduval, par napig volt eros aztan mindenki kiismerte. Mid shamannal amnesiac lett rank1 aztan rohogve meselte milyen brutal szerencseje volt a stormokkal meg mindennel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák