Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • micafighter

    nagyúr

    válasz Chronos85 #49570 üzenetére

    Azt a részt olvastam, azt hittem egy külön cikk jelent meg az arénáról :) A youtube linkről viszont azóta már elfelekdeztem és akkor nem volt időm megnézni, ugyhogy köszi hogy megkerested :) :R

    (#49573) ígyvanferi nem csak ő szerint meg szerintem jó a naga, kripp szerint is, több videójában is beszélt már róla.

    (#49571) DaveNo1 arénában eddig is jó volt, attól függetlenül hogy nem játszották, erről is beszélt kripp. Viszont az érkező új 10 dropokkal lehet bemegy constructedbe is.

    Gyakorlatilag soft tauntja van, ha T5-be kiteszed (vagy coinnal T4-ben), és nem szedi le a másik, akkor mint irták, T6-ban (vagy T5-ben) jöhet a meglepi koton. Mondjuk itt kérdés hogy addig mennyire tudod kotont feltápolni, mert táp is kell bele ugye.

    T10-ben is jó a naga, mert a 10 manás old god mellé ki tudsz rakni ingyen egy 5/5 bodyt, az se rossz. Nem mondom hogy mocskosOP, de nem rossz. És ha nem szedik le, akkor kövi körben 10 manából ki tudsz rakni 2 darab 10 manás old godot, az se rossz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák