Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h3lios

    addikt

    Összeraktam egy Dragon Control decket, akit érdekel az itt megnézheti.

    Eddig pár próbameccsen vagyok túl, sikeresen elvertem vele a Mechmage-t is, szóval hacsak nem jön weapon az elején akkor nem lehet nagy gond.
    Ízlés szerint alakítható a vége, lehet belerakni beltchert (viszont nem szinergizál a dragonokkal), illetve emperort, viszont neki meg helye nem nagyon lenne.

    Early Game-ben ott van a 4 weapon, technician + alex champion (belőle lehet akár 2-t is haszálni, viszont ha nincs dragon szopás van).

    Mid Gameben ott maradhat a fent ragadt technician és a weapon. Ezek mellé jönnek a Guardianok és Azure Drake-ek. Ha sikerült elérni a board előnyt minél előbb érdemes Justicart kipakolni, mert sokan a körönte 4 armorral nem tudnak mit csinálni.

    Ha kicsit elúszik a board ott van a Brawl és Chillmaw takarítani.
    Ha pedig 8-9. kör környékén még mindig 20 felett van a HP-d nagyon nehéz kikapni, mert brutális Value van a lapokban. Ha Ysera rögtön AOE-t ad akár vissza is hozhatja a meccset.

    Varian pedig nekem legutóbb druid ellen üres boardra kipaolt egy Gromash-t és kézbe adta az execute-ot.
    Akkor van szívás ha Justicar nem jön fel időben, mert őt ilyen módon fájhat elveszíteni. De a többi lap azok után is jól jön, ha kikerült.

    [ Szerkesztve ]

    B-tag: H3lios#2825

Új hozzászólás Aktív témák