Hirdetés

Aktív témák

  • marcus.fenix

    aktív tag

    válasz penene #41594 üzenetére

    Amit te megeszel, annak nagyjából a felétől híztam be 95 kilóra, heti 4 edzés mellett...

    Macikos

    Naná, hogy a legtöbb ember nem vállalja be a malacformát...
    Elvégre ugye a testépítés egy esztétikai sport lenne. Végülis felmennek a színpadra a csókák, és illegetik amgukat, de nem emelnek súlyt, nem vereednek, nem futnak, szóval ilyen full látványsport. Ehhez képest amatőr szinten elég érdekes lenne, ha egy évben csak egy hónapot néznél ki jól, a többit meg vagy zsírbasportolóként, vagy diétában töltenéd el. Megint más aki a tömegelést úgy érti hogy felmegy 12% TZS-re... mert azt vettem észre hogy a legtöbb ember itt diétánál sem bír LEmenni annyira, nemhogy annyira tömegelne. Azt meg ugye mondani sem kell, hogy még koksz mellett is lehetetlennek tartják hogy izomvesztés nélkül diétázz, akkor mi a mentsvára annak a naturál gyúrósnak, aki felszed 15 kiló zsírt 5 kiló izomért, majd a 15 kiló zsírral lead 3 kiló izmot is... Ugyanezt a két kiló izmot kb. ugyanennyi idő alatt a tzs. szintentartásával is ösze lehetett volna hozni, és akkor nem kell 3X ruhatárat cserélni, meg a beledet himbálni mindenhol mint valami puhos dzsipszi. Az életben egyszer kerüljek 10-es tzs. környékére, és akkor soha többé nem követem el ezt a tömegelésnek nevezett hibát, főleg úgy nem hogy 14% fölé menjek...

    Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

Aktív témák