Új hozzászólás Aktív témák
-
ngabor2
nagyúr
válasz
ngabor2 #7352 üzenetére
bizony, hogy a por volt a bűnös... vastagon állt a lamellák előtt. kitakarítottam, fel is kúszott a win. még felszaladnak a driverek, és kész is.
az érdekes, hogy gyárilag a procimagon nem volt semmilyen paszta. a hőátadó felületen volt, rajta egy alufólia, ami a procira feküdt. most a fólia helyett lett hőátadó paszta, remélem eléggé ráfekszik így is, hogy ne legyen baja.
-
ngabor2
nagyúr
válasz
ngabor2 #7349 üzenetére
no, sikerült egy alap wint összevadásznom, remélem a címkén levő oem kód jó lesz neki. ezzel már túljutott a formázáson, épp másol.
mod: elkiabáltam, másolás közben lekapcsolt
szerontem valami túlmelegszik benne, mert leállás után bekapcsolva sokkal hamarabb lekapcsol. legközelebb az udvaron fogom próbálni, mikor 4-5 fok van
más ötletem nincs
nézegettem a biost, nem láttam lehetőséget arra, hogy telepítés idejére legalább visszavegyem a proci sebességét.
-
Új hozzászólás Aktív témák
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 10600KF 16/32/64GB RAM RX 6600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B550M R7 5700X3D 64GB DDR4 500GB SSD RX 6800 16GB Zalman Z1 Plus GIGABYTE 850W
- Azonnali készpénzes Intel i3 i5 i7 i9 8xxx 9xxx processzor felvásárlás személyesen / csomagküldés
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A50/Samsung Galaxy A51/Samsung Galaxy A52/Samsung Galaxy A53
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest