Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Đ10Đ4

    aktív tag

    válasz come4 #299 üzenetére

    Konkrétizálnád a kérdésed? Mert nem igazán egyértelmű..

    Mit szeretnél elérni? Hogy, a mentést ne kelljen kiválasztani?
    Vagy nem azt a pályát?
    :F

    "Eladók"-kal tárgyalok, az "Árus"-ok kíméljenek, legyenek kedvesek!!! Köszönöm! ### Apró hirdetéseim .: https://bit.ly/2UD7qeW :. ###

  • Đ10Đ4

    aktív tag

    válasz come4 #301 üzenetére

    Igen, most már értem..
    De el kell szomorítsalak, de ez lehetetlen..
    Addig ameddig nem csinál "valaki" (te, barátod, ismerős..) egy szervert.
    Mert ez lényegében egy szerver.. Ha folyamatosan hagyod a háttérben futni akkor folyamatosan megy, de értelem szerűen nem Online a szerver míg te nem játszol.
    (Azért hogy, ne a készítők szerverét és hálózatát húzzad. Hanem a sajátodat!)

    pl: vannak szolgáltatók, akiknél lehet ilyet kérni.. csak evvel a játékkal eleve ott kezdődik a gond hogy, nem lehet távolról irányítani. Tehát akkor nem te leszel a szerver hanem akit meg kérsz, na már most ha esetleg le áll vagy bármi te nem fogod tudni újra indítani várni kell még az aki csinálja újra indítja.
    De ha gondolod ki próbálhatod.. Itt kérdezz utána: - LINK -

    [ Szerkesztve ]

    "Eladók"-kal tárgyalok, az "Árus"-ok kíméljenek, legyenek kedvesek!!! Köszönöm! ### Apró hirdetéseim .: https://bit.ly/2UD7qeW :. ###

  • jabba1983

    csendes tag

    válasz come4 #301 üzenetére

    Pontosan úgy van ahogy gondolod.Ha a te mentéseddel játszotok,akkor a te gépparkodat használhatja ő is

  • apach

    senior tag

    válasz come4 #301 üzenetére

    Igen így van, viszont, jelszóval is le lehet védeni plusz, játékos számot is lehet növelni 2 ről többre is. Vagyis 6-n is játszhattok. Viszont, annyit tudni kell még, amit az előttem író nem írt, hogy. Mindenkinek azok a cuccok kellenek, amikkel a szervert indító tag akar játszani!!!!

    Vagyis.:

    Te, indítod a szervert, és be akarsz tenni pl egy Lexion 770-s gép Pakkot, meg mondjuk egy Fendt 724-s típus pakkot, plusz, HA nem a gyári, alap pályán indul a szerver, akkor az adott Mapot IS ÁT KELL küldeni azoknak a tagoknak, akik majd csatlakoznak a szerverhez, vagyis Hozzád.

    Amennyiben, az alap gyári dolgokkal multiztok, akkor tudtommal semmit nem kell küldeni át a többieknek a szervert indító tagnak. Vagyis, akkor neked, nem kell át küldened semmit a többieknek, akik majd veled játszanak. Hanem, csak elindítod egy kitalált névvel a szervered, és ha akarod, jelszóval is levéded, hogy idegenek ne keverjenek be, aztán kész is. Ezután csak csatlakozik minden tag akikkel megbeszéltétek a játékot, és leírod nekik a nevet és a jelszót. Már ha levéded jelszóval, ami igen csak tanácsos! Én csak és kizárólag jelszóval védett szervert indítok. persze, a jelszót módosítom is ha tudom. Multiba pl nem viszek be magamnak készített, egyedi gépet. Vagy ha igen, akkor direkt olyan színt csinálok, ami nem zavar ha netán valaki más dicsekedni kezdene hogy az Ő egyedi gépe.

    Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

Új hozzászólás Aktív témák