Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Watt25

    veterán

    válasz rgeorge #13270 üzenetére

    Viszont ha lesz DVB-C tévé, akkor megfontolandó, hogy olyan legyen, ami tud felvenni és tudja a TimeShift-et. Ugyanis szerintem nehéz lesz olyan box-ot beszerezni, ami a fent vázolt igényeknek megfelel, vagy csak nagyon drágán. Azonban ha a tévé is tudja PVR-t, TimeShift-et, és veszel egy bármilyen felvevős DVB-C boxot, akkor a két eszközzel bármilyen tévénézési kombináció kielégíthető.
    De ha nem is tudja a tévé a felvételt, akkor is ott a lehetőség egy sima egytuneres box-szal, hogy mondjuk a box rögzít, a tévén pedig megy másik csatornát néztek.
    Szóval, igazából így végiggondolva (amennyiben tényleg lesz egy DVB-C -s tévé is), szerintem neked nincs is szükséged speciális box-ra, csak tudja a PVR-t. (Hiszen a szitu ugyanaz lesz, mint az analóg tévé/DVD-felvevő összeállítással.)
    Na jó, látom Kernel hozzászólásának ugyanez volt a lényege...

Új hozzászólás Aktív témák