Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Siriusb #105 üzenetére

    Ja, megértem, hogy nem akartál időt elcseszni arra, hogy debuggolj.
    Mondjuk későbbi tanulságként én akkor is végig szoktam szívni ezt az időszakot, miután már a fél világot elküldtem a halál farkára, és a fél hajállományomat kitéptem. :DD

    Ja, a 7-esben elég sok minden nagyon kézenfekvően meg van csinálva, szerintem kellemes az átállás a 6-osról, tetszik a full AJAX-os új admin-felület is, szerintem egész jól eltalálták. Könnyen kezelhető, átlátható, modern felület, pont jó.

    Igen, én is azért részesítettem előnyben úgy fél éve egy projektnél a 6-os Drupalt, mert rengeteg modul még nem volt kész 7-eshez, vagy írták a modul oldalán, hogy nem is tervezik a 7-esre fejlesztést.
    Mondjuk ezen tanultam meg Drupalt fejleszteni, elég volt hozzá egy viszonylag összetett feladat, tele szívással.
    Ha most kezdenék el egy projektet, egyértelműen a 7-est választanám (ahogy azt az egyszerű céges honlapot is ebben készítettem, és nem bántam meg). Az biztos, hogy a 7-es bőven tartogat számomra újdonságokat, mert nagyon sok mindent változtattak a 6-oshoz képest, sok minden ésszerűbb lett a modulfejlesztés terén.
    Az ImageCache és a CCK is a core-ba került, ami mondjuk szintén igen jó.

    A Drupal 8 újításairól még őszintén szólva én sem olvastam semmit, hogy mi is az oka, hogy major verzióváltásra volt szükség, milyen komolyabb dolgot változtatnak a core felépítésén, ami nem fért volna bele egy minor verzióváltásba, tehát egy laza update-be.

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák