Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz UFO81 #2164 üzenetére

    hallod meg kellett néznem, hogy szopatsz-e vagy sem, de az egy darab IMG file
    esetleg ha méltóztatnál spammelés helyett pár kalóriát elégetni az agyadban, rájöhetnél, hogy az egy nyomorult darabolt 7-zip tömörített állomány

    hogy miért így? mert az EREDETIT kérték tőlem, evvan

    igen bunkó vagyok meg menjek a picsába de azért az én idegeimnek is van tűrőképessége és igen alacsony

    bűnlistád:
    hirdetés szakmai topicban
    duplázás triplázás
    érdekelne, én elfogadom nem igénylem de minden csak nem kéremszépen
    utána meg egy ilyen blődség gááááá

    "A 3 filet letöltöttem [link] és egyesítettem, majd kicsomagoltam.
    Ezek után a PhoenixSuit (van magyar) programmal beolvastam az IMG file-t és a szokásos "hang fel" lenyomva -> USB bedugva -> Power nyomogatva -> "hang fel" elengedve módon indítottam a tabletet. Az eszközkezelőbe az USB eszközök között megjelent a "... vid-1f3a-pid-efe8" eszköz. (Ha unknown akkor nem fog menni. Ekkor vagy a driver nincs fent vagy nem kikapcsolt tablettel áltál neki a műveletnek. Kikapcsolhatod, ha 10 másodpercig nyomva tartod a Power gombot)
    A letöltés elkezdődött és mintegy 3 perc múlva fent is volt az új rendszer. (Android 4.0.4)
    Kamera, Wifi, Böngészés, Hang, Videólejátszás megy. Eddig rosszul működő dologgal nem találkoztam.
    Ezek után már el lehet játszani a CWM-al is aki akar. :D"

    innen van viszont ezek alapján az csak ICS
    ami meglepő mivel rev03, na mindegy, próbálok túrni 4.2.2-t, a Gingsz az tuti az és CWM-ből rakható fel

    de a readme is ott volt

    1-2 napon belül fogok reflashelni én is egyet, de egyszerűen nem tudom mit vársz, csináljam meg helyetted? Mert gondolkozni helyetted azt nem tudok.

    [ Szerkesztve ]

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz UFO81 #2164 üzenetére

    [link] Innen talán a D-s ROM?

    Az a baj hogy sokféle az alaplap. Pár TabOne ugyanaz mint a DPS, anno keresztbeflasheltük őket. Neked próbálgatni kell...

Új hozzászólás Aktív témák