Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • OtheriS

    csendes tag

    Sziasztok!
    Nem tudom mennyire tudtok nekem segíteni, mert én már mindent megpróbáltam, de ha nagyon off a dolog akkor BOCSI!!!!
    Adott egy program, ami Delphiben lett írva (nem én készítettem) és MSSQL adatbázist használ. Egy szokásos progi, elindítod, beírod az elérési utat(az .exe mellett van egy .ini fájl ami a belépési adatokat tartalmazza és nem kell mindig beírogatni), utána belép és szépen veheted fel Pl.: a rendeléseket. A következő a probléma, a windowsal történt vlami (elvileg vírus) de a lényeg hogy nem is indult el az MSSQL. Jól van szépen lementettem az adatbázist, majd windows reinstall szépen visszatöltöttem a dolgokat és próbálom ugye elindítani a progit. Az ini fájl ugyanott, semmit sem változtattam rajta, de egyszerűen nem olvassa ki ezeket a belépési adatokat (Provider, Adatbázis, Kiszolgáló, Login és a Pass). És fogalmam sincs miért, nem túlságosan értek hozzá ezért azon agyalok, hogy esetleg el volt mentve vlami a régi adatbázisban, ami arra mutat, honnan olvassa ki az adatokat. Lehet ilyen esetleg?
    Képek: [link]
    Előre is köszi a segítséget. :R :R :R :R

Új hozzászólás Aktív témák