Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lackooo84

    nagyúr

    Ide is leírom: Ez, hogy "a játék 90%-a érintetlen maradt" egy orbitális baromság, és hazugság. Aki ezt állítja, az életében nem játszott az első résszel az tuti. Nem tudom ezt most csak a mapra érti a tisztelt tesztelő úr, de még arra sem igaz. Rengeteg új helyszín/feladat van, amik nem léteztek az eredetiben, valamint van ahol teljesen újraszabták a mapot, magyarul teljesen más és új a páya (pl. comminucations deck, mining deck egyes részei, crew deck), nem beszélve a hajó részeit összekötő shortcut útvonalakról, amik szintén nem rövidek és rengeteg van belőlük. A grafika és a fények meg hát nem keveset emelnek a játékon. Én mint 2007 óta DS fan és veterán azt mondom, hogy kb 40%-a a játéknak teljesen új. Meg, hogy leül a játék?? Ember, nem story nehézségen kellene tolni... :U Még NG+-ban is simán meglep a játék és beszarat a random encounterekkel, nem, hogy első végigjátszáskor...

    Én garantálom, hogy akik szeretik az űr scifit és a túlélő horrort, azok nem fognak csalódni, és bátran megvehetik, még akkor is, ha tolták az eredetivel. Sok helyszínre rá se fognak ismerni és tényleg sok az új helyszín is. Callistoban hiába talán szebb a karakterek grafikája, de ezek után mehet szégyenkezve a sarokba.

    [ Szerkesztve ]

    The Truth is out there...

Új hozzászólás Aktív témák