Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danecay

    őstag

    válasz zsolo89 #132 üzenetére

    Szia! Nekem is ez volt a gondom először bár nekem G29-em van. A szaturációt kb. a virtuális kormánynak, annak elfordulásához viszonyítva kell beállítani ~360 fokra, ami nálam szaturációban 70-t jelent. Nyilván, ha játékon kívül a kormány vezérlőjében állítod be a kormányt 360 fokra akkor a játékon belül a szaturációt 0-n kell hagyni. Ezt csak úgy mellékesen, meg lehet amúgy is tiszta ügy volt, nálam sem ez jelentette a problémát, hanem ténylegesen az FFB beállítás. Szerintem a hangsúly a Wheel Weight-en van, ez ad egyfajta ellenállást a kormánynak, ami pont elég ahhoz, hogy annyival később kerüljön a kormány abba a kormányszögbe, hogy az ember ne a belső kerékvetőt trafálja el esetleg vágja le a kanyart. Amikor először próbáltam a játékot nem igazán volt időm mindent beállítani, igy az FFB beállításoknál csak az általános FFB erőt vettem lentebb és lentebb amíg úgy nem éreztem, hogy most mar a kerékvetők nem törik darabokra a kormányt :) , így viszont alig volt a kormánynak ellenállása, és hasonlóképp éreztem mint Te, hogy túl érzékeny. A linearitás állítgatása csak rontott a dolgon, azt hagytam 0-n miután viszont beállítottam az alábbiak szerint sokkal jobbá vált a helyzet. Igaz ez egy az SG fórumon linkelt G27-hez használt FFB beállítás de alapnak nálad is jól ehet. Na meg hát az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy meg is kell szokni és rá is kell érezni.

    Ja és játékon belül is lehet kísérletezni a beállítások módosításával, pl. difizár.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák