Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csokishurka

    őstag

    válasz Segal #3397 üzenetére

    Mindenkinek az jön be nyugi, de az még a kisebb baj. Mindenre jó az fegyó. Close, mid, long range. Hip fire, ADS recoil zero, ADS time tök mindegy mit raksz rá úgyis gyors. Egyszóval mindenre jó. De ha ügyesebb vagy akkor ez sem olyan nagy probléma.
    Ettől nagyobb vicc már csak a 725-ös soti, ami sniperként is tökéletesen funkcionál. Had ne mondjam mit csinálnék azokkal akik az a szart használják utána még a meccs végén “gg”-znek. Nem tudsz ellen mit csinálni. De tegnap este láttam pár trollkodós videót riot shieldel. Szerintem nekilátok begyakarolni, aztán ha sok lesz a féreg akkor átváltunk.
    Nem érdemes mindig a legfrisebbet felrakni. De hasonlóak a tulajdonságok mint a BUGP-ben. Csak itt jobban számít az ADS time. Odenre feltoltam minden range növelő és recoil csökkentő cuccot, de olyan hosszú volt már az ADS hogy mire vállhoz emeltem a fegyót már lelőttek. Hát ezt majd neked kell kitapasztalni milyen a játékstílusod.

    "Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

Új hozzászólás Aktív témák