Hirdetés
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Milyen házat vegyek?
- 3D nyomtatás
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Androidos tablet topic
- Annyira azért nem egyedi tervezésűek a Steam Machine fő komponensei
- E-book olvasók
- Milyen hangkártyát vegyek?
- Milyen monitort vegyek?
- Azonnali informatikai kérdések órája
-
PROHARDVER!
I. Általános tudnivalók

1. Mielőtt kérdezel, olvasd el legalább a II. részben levő linkeket és semmiképpen se félj a Google-t használni!
2. Igen, lehet pénzt keresni vele de nem könnyű és kockázatos, ezt nem lehet elég sokszor hangsúlyozni. Csak akkor fektess bele, ha van játszópénzed, mert lehet, hogy egyik napról a másikra bukod az egészet és még egy jó nagy áramszámlát is kapsz a nyakadba.
3. A bányászat nehézségi szintje immár több éve olyan magasra emelkedett, hogy a videókártyák teljesítménye alkalmatlan profitcélú Bitcoin bányászatra, még "ingyen" árammal is. Amennyiben bányászatból remélsz számottevő profitot, több millió forintos beruházásra lesz szükséged, célirányú hardver (ASIC) vásárlására és specializált hosting megoldásra (lehetőség szerint valahol ahol Magyarországnál jóval olcsóbb az elektromos áram ára).
Új hozzászólás Aktív témák
-
HSM
félisten
válasz
Sixkiller6
#7241
üzenetére
A hozzáállásod lett minősítve, nem a személyed, hatalmas különbség! Ezekszerint NEM használtál 2FA-t. Ekkora összegnél ez valóban HATALMAS könnyelműség. Sajnos nem tudok mást mondani én sem.

Részemről sajnálom, és együttérzek, de sajnos valószínűleg könnyen megelőzhető lett volna a dolog. -
ignorant
senior tag
válasz
Sixkiller6
#7230
üzenetére
még ha akkor is ha nyilván nem tettem meg mindent az accountom biztonságáért
Volt 2FA vagy sem? volt malware/virus? (log-ot konnyu postolni proofkent)
25ev IT plusz penzugyi teruleten tenykedes utan nevetseges a hozzaallasod. Vitatkozni nem fogok itt, itthon amugy is trendi a feleloseg haritgatas.
-
ignorant
senior tag
válasz
Sixkiller6
#7223
üzenetére
még ha akkor is ha nyilván nem tettem meg mindent az accountom biztonságáért
Ezzel a hozzaallassal van a legnagyobb baj, ennek a rendszernek a lenyege hogy nem kell rautalva lenned semmilyen szervezetre, azaz neked kell megtenned az evidens ov intezzkedeseket.
Ha 3rd partyhoz kell utalni btc-t akkor szerintem alap hogy mashol nem hasznalt emailt, (bonyolult) jelszot, hasznalsz, csak tiszta geprol ered el, es 2FA-t aktivalod.
Milyen OS-t hasznalsz?
Egy ilyen tamadas 99.9 valamilyen rosszindulatu szoftverre vezetheto vissza, ami felhasznaloi hiba miatt telepul a gepre.
Windows usereknek ajanlom ezt a szoftvert, 25$-nyi BTC-ert adjak a pro verziot ami rezidens is, antivirus melle ajanlott, nem kivaltva azt.
-
ooooobi
senior tag
válasz
Sixkiller6
#7223
üzenetére
Ugyan az a bitstamp meg az email jelszavad is? Nem emlékszem, hogy bármit is álitottam volna pluszban biztonságra szoval alapon van minden, de nekem minden btc kiutalásnál meg kell erösitenem emailben kapott linkel is a cimet. (pénz mondjuk nem kértem még ki csak coint)
-
ngabor2
nagyúr
válasz
Sixkiller6
#7223
üzenetére
Ez az ára a szabadságnak és a függetlenségnek. Nincs pénzügyi felügyelete a virtuális pénznek, épp ez volt a lényege. Minél nagyobb a "biztonsági körítés", annál többe kerül a használójának.
-
Imafett
aktív tag
válasz
Sixkiller6
#7218
üzenetére
ezért nem szabad online tárolni :S .... egy
üttérzünkChal

-
hanki
csendes tag
válasz
Sixkiller6
#7218
üzenetére
Nagyon szomorúak ezek a dolgok.Sokat olvasgatok bitcointalkon is, ahol ilyen 10-20btc-kre rántják le az embereket (fake minergépcégek, kamu hirdetések, vírusok stb..) és nem kis pénzekről van szó... úgyérzem hogy ez a "visszafordíthatatlanság" nagyon sok csalót vonzott a coinok köré, amit persze kitudunk kerülni kitalálhatatlan jelszavakkal, escrow-al, vírusirtókkal, odafigyeléssel, de azért biztos vagyok benne hogy elég rossz érzés lehet ennyi pénzt elbukni.
-
brd
nagyúr
válasz
Sixkiller6
#7218
üzenetére
Kitalálták a jelszavad, vagy hogy? Nem használsz Two-factor authenticationt? Amúgy részvétem...
Új hozzászólás Aktív témák
● Bitcoin adásvétel a topikban tilos!
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Milyen házat vegyek?
- 3D nyomtatás
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Honor 200 - kétszázért pont jó lenne
- Androidos tablet topic
- Autós topik
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl
- Annyira azért nem egyedi tervezésűek a Steam Machine fő komponensei
- További aktív témák...
- Ryzen 7 5800X3D + Strix B550-A + 32GB Corsair Dominator + RX 7900 XTX NITRO+ 24G + 1200W 80+ plat
- HP ZBook Fury G8 - RTX A3000 - ajándék dokkolóval és laptop hűtővel
- Heatkiller Tube 100 D5 - full extra
- Gigabyte AORUS 17 - i7-12700H - RTX 3070 Ti - 32GB RAM - 1TB M2 SSD -FHD 360H- eredeti csomagolásban
- DDC Pumpa kiegészítők: top, bottom (hűtőborda), tartály,
- HP 24" IPS LED FULL HD monitor 24fh 4HZ37AA
- Samsung Galaxy Z Fold6 -12/256 GB Használt Media Markt garancia 2028. 07. 03-ig + 1 év Gold
- Apple iPhone 14 Pro Max / Kártyafüggetlen / 256GB / 12Hó Garancia / 87% akku
- Apple iPhone 17 Air 256,Új, Bontatlan,36 hónap garanciával
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T480s - i5-8GEN I 8GB I 256GB I 14" FHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest




