Hirdetés
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Gaming notebook topik
- Apple asztali gépek
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- Mikrokontrollerek Arduino környezetben (programozás, építés, tippek)
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Raspberry Pi
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
-
PROHARDVER!
I. Általános tudnivalók

1. Mielőtt kérdezel, olvasd el legalább a II. részben levő linkeket és semmiképpen se félj a Google-t használni!
2. Igen, lehet pénzt keresni vele de nem könnyű és kockázatos, ezt nem lehet elég sokszor hangsúlyozni. Csak akkor fektess bele, ha van játszópénzed, mert lehet, hogy egyik napról a másikra bukod az egészet és még egy jó nagy áramszámlát is kapsz a nyakadba.
3. A bányászat nehézségi szintje immár több éve olyan magasra emelkedett, hogy a videókártyák teljesítménye alkalmatlan profitcélú Bitcoin bányászatra, még "ingyen" árammal is. Amennyiben bányászatból remélsz számottevő profitot, több millió forintos beruházásra lesz szükséged, célirányú hardver (ASIC) vásárlására és specializált hosting megoldásra (lehetőség szerint valahol ahol Magyarországnál jóval olcsóbb az elektromos áram ára).
Új hozzászólás Aktív témák
-
amakoi
csendes tag
Megkérdezhetem h mekkora sebességgel bányásztál és mikortól?
Valóban számolgattam a nehézség emelkedésével, heti 15% (én kis naiv) környékén, de a kalkulátorok amiket linkeltél kevésbé derűlátóak. Valszeg azoknak van igaza és olyan feltételek mellett már valóban extrém kockázatosnak látszik. Pláne h a gép amit elméletben használnék februári szállításra van kiírva és addigra már minden nap csúszáson múlhat h megtérül e valaha is ilyen őrült emelkedés mellett. Persze ha közben felugrik a btc árfolyama ezer fölé akkor még mindig jó partinak látszódhat de mostmár kevésbé vok motivált a bányászatban. Azért vicces h 2-4 th/s-el bányászni februárban már haldokló ág de ha meg ezen a héten elkezdeném ilyen feltételekkel, akkor elképesztően megszedném magam februárra és közben el lehetne dönteni h még bányászkodom és bővítem a farmot v kiszállok és azt az összeget amivel pénzemnél vok azt kiveszem a többit coinban hagyom aztán akár gazdag is lehetek ha pár éven belül 10x ennyit ér.
Kár h elképesztő sokat kell várni ezekre a gépekre és ezáltal a történet csak mese marad
Új hozzászólás Aktív témák
● Bitcoin adásvétel a topikban tilos!
- MikroTik RB962UiGS-5HacT2HnT- hAP ac RouterBoard 2,4GHz - 5GHz
- PS Vita 2000 japán dobozos újszerű állapot, új aksi, 16 GB Sony, 256 GB SD kártya, hordtáska
- SZÉP ÉS OLCSÓ! 100% akku és csak 6 hónapos, iPhone 16e 128GB AZONNAL! - Space Black! 159.990Ft
- Jura Ena 8 kávégép
- Dell Precision 5520 15,6" FHD, Xeon E3-1505M v5, 16GB RAM, Quadro 4GB VGA, SSD, jó akku, számla, gar
- Apple iPhone 12 Mini 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Eladó XFX Radeon 7700 2GB videokártya
- BESZÁMÍTÁS! MSI B350M R5 1400 8GB DDR4 240GB SSD 1TB HDD GTX 1060 3GB Rampage SHIVA DeepCool 400W
- GYÖNYÖRŰ iPhone XR 64GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3995, 100% Akksi
- iPhone 16 128 GB Plus White - Bontatlan !! www.stylebolt.hu - Apple eszközök és tartozékok !!
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest




