Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • amakoi

    csendes tag

    Üdv!
    Csak a napokban kezdtem el én is komolyabban érdeklődni a btc-vel kapcsolatban (sajnos) és én inkább azon agyalok, h valszeg megérné 1-2 millát belefeccölni 1 btc farm-ba. Tudom h már korántsem egyszerű feladat a bányászat, de vannak nagy teljesítményű 300GH/s direkt erre épített hardverek, melyek papíron elég gyorsan megtérülnének. Erről mi a véleményetek?
    pl itt 1 ilyen: https://products.butterflylabs.com/homepage-new-products/300-gh-bitcoin-mining-card.html

  • amakoi

    csendes tag

    válasz Penge_4 #5174 üzenetére

    Valóban olvastam külföldi fórumokon, h mire kijött az 5gh/s-es cucc amit előrendelt, már nem ért semmit sem. De tételezzük fel, ha most valaki fogna teszemazt 2millát és venne belőle 2 ilyen jószágot (amit egyből kézhez is kap mert ez 1 ilyen mese :D ), amivel névlegesen elérne 600gh/s teljesítményt, akkor az elviekben 1-2 hónap alatt megtérülne és még fél év múltán is egészen elfogadható profitot termelne, nemde?
    Bocsánat ha olyanokat kérdezek amit már előttem 100an csak most találtam meg ezt a topicot és ma már túl sok bitcoint "olvastam" :D
    Ígérem holnap elmerülök a topicban de ma már kicsit fáradt vok ehhez.

  • amakoi

    csendes tag

    válasz #24650752 #5175 üzenetére

    Valóban sokan szidják netes berkeknem a pillangó labs-ot. Sok a szállítási idő bajok vannak a termékkel stb stb. Érdekel a bányászat és komolyan elgondolkodóba ejtett, h lehet megérné most nagyot kockáztatni és beruházni bányász gépekbe. Jelen pillanatban a 300gh/s a netes kalkulátorok szerint elég jövedelmező és a délután rámragadt tudás alapján néhány hónapig egészen pofás kis összeget lehetne összekaparni vele. Még sokat kell informálódnom a témában btw.
    Am nincs árkategóriám jelen pillanatban 1 fillérem sincs, de ez a bitcoin szerintem most gazdaggá tehet bárkit ha még nem dől össze 1 évig és elég tökös h kockáztasson.
    A linkedre nem tudok mit mondani :D Miért szabadulna meg bárki is 1 ilyen jószágtól??? Midász király jutott róla eszembe csak árammal táplálkozik :))

  • amakoi

    csendes tag

    válasz bazsex #5180 üzenetére

    Megkérdezhetem h mekkora sebességgel bányásztál és mikortól?
    Valóban számolgattam a nehézség emelkedésével, heti 15% (én kis naiv) környékén, de a kalkulátorok amiket linkeltél kevésbé derűlátóak. Valszeg azoknak van igaza és olyan feltételek mellett már valóban extrém kockázatosnak látszik. Pláne h a gép amit elméletben használnék februári szállításra van kiírva és addigra már minden nap csúszáson múlhat h megtérül e valaha is ilyen őrült emelkedés mellett. Persze ha közben felugrik a btc árfolyama ezer fölé akkor még mindig jó partinak látszódhat de mostmár kevésbé vok motivált a bányászatban. Azért vicces h 2-4 th/s-el bányászni februárban már haldokló ág de ha meg ezen a héten elkezdeném ilyen feltételekkel, akkor elképesztően megszedném magam februárra és közben el lehetne dönteni h még bányászkodom és bővítem a farmot v kiszállok és azt az összeget amivel pénzemnél vok azt kiveszem a többit coinban hagyom aztán akár gazdag is lehetek ha pár éven belül 10x ennyit ér.
    Kár h elképesztő sokat kell várni ezekre a gépekre és ezáltal a történet csak mese marad :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák