- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- NAVON Stark NX14
- Nyomtató topik
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Egérpad topik
- Nem fut az Intel grafikus vezérlőin az év egyik legjobban várt címe
- Hobby elektronika
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
-
PROHARDVER!
I. Általános tudnivalók

1. Mielőtt kérdezel, olvasd el legalább a II. részben levő linkeket és semmiképpen se félj a Google-t használni!
2. Igen, lehet pénzt keresni vele de nem könnyű és kockázatos, ezt nem lehet elég sokszor hangsúlyozni. Csak akkor fektess bele, ha van játszópénzed, mert lehet, hogy egyik napról a másikra bukod az egészet és még egy jó nagy áramszámlát is kapsz a nyakadba.
3. A bányászat nehézségi szintje immár több éve olyan magasra emelkedett, hogy a videókártyák teljesítménye alkalmatlan profitcélú Bitcoin bányászatra, még "ingyen" árammal is. Amennyiben bányászatból remélsz számottevő profitot, több millió forintos beruházásra lesz szükséged, célirányú hardver (ASIC) vásárlására és specializált hosting megoldásra (lehetőség szerint valahol ahol Magyarországnál jóval olcsóbb az elektromos áram ára).
Új hozzászólás Aktív témák
-
Penge_4
veterán
válasz
almafa42
#4457
üzenetére
Nem lesz semmilyen frappáns válaszom, ugyanis ezt csinálom.
(#4458) ignorant:
"csak nem mind1 hogy a minimalis megtakaritasa olyan valutaban van ami gyorsan veszt az ertekebol."
Viszont cserébe a forintot azonnal fel tudom használni, a másik valutát elviszem egy váltóba és átváltom az aktuális árfolyamon, így csak árfolyamkockázat van, ellenben a Bitcoint még a lekötött betétnél is nehezebben tudom mozgósítani, ha valami váratlan kiadás miatt szükségem lenne rá. Mert kiírom a fórumra, hogy eladó x mennyiségű bitcoin és várok. És ki tudja meddig várok, amíg valaki jelentkezik. Lehet, hogy valaki a töredékére jelentkezik, meg az is lehet, hogy valakit jóval több érdekelne és nem fog olyan kicsi mennyiséget venni. Szóval a személyes adás-vétel minden hátrányával együtt.
Dombornyomott kártyám meg bankszámlám ha eddig nem volt hadd ne csináljak már azért, hogy Bitpay-t tudjak használni. Nem véletlenül szimpatizálok a Bitcoinnal. Hányingerem van az egész bankrendszertől és nem szeretem ha más kezeli a pénzem.
"Na ezert erdemlik meg az early adopterek a "rewardot". Te egybol leirod, es reszben igazad is van"
Nem írom le, csak azt mondom, hogy semmi olyasmit nem tudok venni érte, amire napi szinten vagy rendszeres időközönként szükségem lenne. A gép upgrade-nek már ideje lenne, de ott meg a legjobb ár/érték arányt fogom keresni, a bitcoinstore.com-os áraktól pedig majd' infarktust kaptam.
Szóval számomra, (aki nem vesz repülőjegyet, nem jár Angliában sörözni, Manhatanben a Meze Grill étteremben sem, zoknit is a kínaiban vásárol, stb.) egyelőre kizárólag befektetésnek alkalmas, mint egyfajta lekötött betét. De ettől még nem írom le.
(#4464) Chal: Mit hagytam figyelmen kívül és mi nem megy belém? Ignorant is értelmesen leírta nem is egyszer, hogy mindenki csak azt a pénzt fektesse be, amit nem sajnál, ha elveszít. Na én itt vagyok első körben elvágva mindentől. Ettől függetlenül viszont szorgalmasan gyűjtögetek, csak sajnos azóta megtriplázódott az árfolyam és azért 1 bitcoin alatti összegnél személyes találkozós adásvétellel kb. körberöhögnek. De egyszer talán megszánják az embert, de tuti, hogy havonta nem fognak töredék összegekért elmenni. Ja, laptopom nincs, Androidos telefonom nincs, mobilnetem nincs, szóval elég nehezen tudnám leellenőrizni a tranzakció sikerességét, ráadásul a Bitcoin címemet is kézzel kéne bepötyögni, mert nyomtatóm (QR kód) sincs.
Új hozzászólás Aktív témák
● Bitcoin adásvétel a topikban tilos!
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- NAVON Stark NX14
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Nyomtató topik
- Viccrovat
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- A tajvani chipgyártóknak is beteszi a kaput a Hormuzi-szoros lezárása
- További aktív témák...
- GAMER PC // ASUS TUF B650M-PLUS / R9 7900X / 64GB DDR5 / SAPPHIRE Radeon RX 7800 XT / 1TB M.2 SSD
- Intel Core i7-13700KF + ASUS Prime Z790-P WIFI + Kingston FURY Beast 32GB DDR5 6000MHz
- OH! Dell Latitude 7340 Üzleti Profi Fémházas Ultrabook Laptop 13,3" -65% i7-1365U 16/512 FHD IRIS Xe
- Azta Dell Latitude 7440 -65% Üzleti Profi Fémházas Érintős Ultrabook Laptop 14" i7-1365U 32/512 FHD+
- DJI Osmo Action 4 Adventure Combo + sok tartozékkal búvárkodáshoz
- 220 - Lenovo LOQ (15ARP9) - AMD Ryzen 7 7435HS, RTX 4070
- Beszámítás! Dell SE2222H 22 60Hz FHD VA 8ms monitor garanciával hibátlan működéssel
- HP EliteBook 640 G10 - 14" FullHD IPS - i5-1335U - 8GB - 512GB - Win11 - 1 év garancia - MAGYAR
- Apple Watch Space Black rozsdamentes acél szíj
- Új Acer Nitro V15 FHD IPS 144Hz i9-13900H 14mag 16GB 512GB SSD Nvidia RTX 4060 8GB Win11 Garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest



