Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tboy93

    nagyúr

    válasz Geri89 #39110 üzenetére

    Szia! Először is meg kéne nézni, hogy biztosan nem fér-e be 16-os komponens szett, sokat számít. Ha fejről hajtod nem hiszem hogy az új 13-as szett akkora változást fog hozni mint amire számítasz. Lehet, hogy jobban jársz ha a gyári hangszórókat egy olcsóbb erősítőre kötöd, használt erősítő + kábelezés kis szerencsével beleférhet 20-ba (ebben még nincs munkadíj). Az ajtózörgést mindenképpen érdemes megszüntetni, a legolcsóbb megoldás egy tekercs 10m*30cm-es Soudaband guriga 10k körül (pl. isotech kft árul ilyet). Ez kb elég a két első ajtóra, otthon simán meg tudod csinálni egyedül vagy haverral. Persze ennél vannak sokkal jobb minőségű cuccok is, el kell dönteni mi a cél.

    Én is építem a hifimet, elég jó minőségű cuccokat szeretnék, de nincs egyszerre rá keret, úgyhogy szépen előre megtervezve vásárolgatom a használt cuccokat, nem muszáj mindent egyszerre :)) Jobb előre kitalálni, hogy mi a cél mint utána eladni és újat venni.

    [ Szerkesztve ]

  • Adonimus

    aktív tag

    válasz Geri89 #39110 üzenetére

    Szia. Nekem is megane 1 van.13-as és 16.5-ös hangszóró is megy bele. Nekem is zörgött az ajtó, mert túl volt vezérelve a szett az extra méllyel és egyéb beállításokkal. Egy le lett véve minden alapra azóta 2-szer akkora hangerőt bír torzítás nélkül és az ajtónak egy zörrenése sincs. Mélyláda nélkül is brutális mélye van a szettnek mindeféle szigetelés nélkül. Nekem erősítőröl megy az első szett is,a szigetelés helyett én erősítőt vennék. Fejegységről ugysem fog értelmesen szólni semmi. Audio system mx 165 elsőszettem van, brutálisan szól egy picike Alpine erősítőre vannak kötve, ha jól tudom 2x30wattos. Ebben a felállásban is meg merem kockáztatni, hogy nagyobb mélyet ad. Mint sok mélyláda.. Hát ha le lenne szigetelve+ nagyobb erősítő+ komoly fej. A fejemet levinné.

    Szerk: 17.000 a szett használtan, 7 ezerért árultam anno az erősítőmet de végül megmaradt, ennyiért hozzá lehet jutni hasonlókhoz, 5 ezer egy kábelszett.
    Cakk pakk 30.000

    [ Szerkesztve ]

    adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

Új hozzászólás Aktív témák