Hirdetés
- Projektor topic
- Tápos kibeszélő offtopik
- Meghozta a régóta várt asztali Ryzen APU-kat az AMD
- Milyen egeret válasszak?
- Milyen széket vegyek?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Meghozta az első, memórapánikból eredő áremelését az NVIDIA
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Nyomtató topik
- ThinkPad (NEM IdeaPad)
Új hozzászólás Aktív témák
-
DarkByte
addikt
Én egy kis HTPC -t szeretnék majd építeni szüleimnek minimális gányolással max. 30-40 k-ért, de ezzel lehet én is ugrok egy generációt, mert a jelenlegi Atom mellé társítani kellene egy HD képes PCI -os kártyát hogy ne legyen semmilyen videóformátummal se gond, ezt viszont már nem biztos hogy elbírja szuflával, árban pedig gyakran drágábbak mint az egész lap (egyébként sem látnám hogy lenne S-Video vagy kompozit TV kimenet az Atom -os lapokon, de az LCD TV -k irányából DVI sincs). A másik pedig hogy a csendes tápok és ITX házak ára nem valami olcsó, ezért is kérdeztem feljebb azt a Foxconn házikót, mert az még jól is néz ki. Optikai meghajtó nekem nem igazán volna fontos bele, mert úgy is rá lenne kötve a lokális hálózatra így bármikor azt másolnék rá és róla amit akarok.
Ennek ellenére magamnak ha lesz rá keretem gondolkodom rajta hogy összerakok egy kis Atom -ot, itthonra tökéletes lenne mikor a hétvégére hazajövök az albérletből.
Egyébként az Atom -on jelenleg is futtatható Vista, lásd [Vista Ultimate a Wind -en], [Vista az ASUS EEE PC 901-en]. A Windows 7 -től pedig szerintem megint túl sokat várnak az emberek. Igazából nem is tudom mi volna akkora innováció amire az emberek egyértelműen azt mondanák hogy "igen, erre már át akarok térni". Én talán annak örülnék ha a régi gyakorlathoz hasonlóan lehetővé tennék megint a komponens alapú szelektív telepítési lehetőséget, persze emellett meghagyatják a bolondbiztos "három kattintásos" módszert is.
Új hozzászólás Aktív témák
- Hardcore café
- Projektor topic
- PROHARDVER! feedback: bugok, problémák, ötletek
- RETRO beárazás (mobil, PC, konzol)
- Formula-1
- Szeged és környéke adok-veszek-beszélgetek
- MWC 2026: Na, fussunk vele még egy kört!
- Kerékpárosok, bringások ide!
- mefistofeles: Az elhízás nem akaratgyengeség!
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- További aktív témák...
- Lenovo Thinkpad X1 Yoga 6th Gen. i7 11th, 32GB RAM 27% ÁFÁS (0326)
- REFURBISHED és ÚJ - Lenovo ThinkPad 40AS USB-C Dock Gen2 (akár 3x4K felbontás)
- Apple iPhone 7/7 Plus szerviz alkatrészek, készletről akár másnapra!
- AKCIÓ! LENOVO ThinkPad P15 Gen2 munkaállomás - i7 11800H 16GB DDR4 1TB SSD RTX A2000 4GB W
- Telefon felvásárlás!! iPhone 15/iPhone 15 Plus/iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

