Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • citkar

    addikt

    válasz RVR400 #31624 üzenetére

    Én nem vagyok biztos benne hogy #31615) iMaverick ugyanarról beszél, az hogy nála megjelent egy cég üzletkötője s adott neki telefont, nem biztos, hogy az azolcsóság volt, nem tudni.
    Alapvetően nincs bajom az azolcsósággal (bár vannak kétségeim, hogy teljesen legalis-e, számlát ad, engedélye van-e stb.), nem az én dolgom. De azt senki se állítsa, hogy magyarországi garit adnak, vállalnak, hiszen még ők maguk sem állítják az oldalukon!

    (#31626) sasa311:
    "Amit tőlük veszel azt természetesen nem pénzért szerelik!."
    Na ez hogy így van, azt vagy elhiszi valaki, vagy nem. Az hogy 30 perces munkát s 500 forintos alkatrészt bevállal el tudom képzelni, de igazi garanciát nem véletlen, hogy nem vállalnak, maradjunk annyiban.
    Ismétlem, nem adnak magyarországi garanciapapírt az oldal szerint, ez jelent valamit.

    [ Szerkesztve ]

  • iMaverick

    addikt

    válasz RVR400 #31624 üzenetére

    Jól sejti citkar kolléga, nem ez azolcsosag.hu-ról vettem, de szerintem ez teljesen irreveláns jelenleg.

    Jó fej vagy sem, mutass már nekem egy olyan emberkét, aki haszon ígérete nélkül két fűszálat is keresztbe tesz... Ennyi, ilyen világban élünk.

    Azt meg hagy ne kelljen visszakeresnem, amikor az egyik kolléga itt érdeklődött a topicban, hogy itt Mo-n melyik készülékeket lehet beszerezni, mert fingja nincs az angolhoz, meg úgy általában a Paypal-hoz... Itt rögtön adódik egy jó üzleti lehetőség, és mint tudjuk, mindig akadnak élelmes emberek. (Itt a topicban is van ilyen, ha jól tudom. No offence!)

    "Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

Új hozzászólás Aktív témák