Hirdetés
-
PROHARDVER!
▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2025. szeptember
Új hozzászólás Aktív témák
-
s4tch
veterán
Sziasztok, 70 éves férfiember kezébe, jövő szombaton tartandó születésnapra vennénk tabletet, olyan 60k körüli értékhatárig. Netezni, emailt írni fog rajta. Családban már van Lenovo Tab4 8, parádés a kijelzője, úgyhogy ennek a Plus változatát néztem emagról (63k). Lényegesen jobb ajánlat van hasonló áron? Van esetleg olyan tablet ebben a kategóriában, ami hasonlóan jó, és létezik hozzá passzoló billentyűzet? Köszi!
-
s4tch
veterán
válasz
<Adamsky> #74955 üzenetére
Ezt írta a viber support arra a kérdésre, hogy vajon miért nem tudom a második eszközt aktiválni:
...és az a vicc, hogy működött a tipp. Vélhetően dpi alapján azonosítja az eszközt a viber, és nagyobb betűméret, illetve bekapcsolt nagyítás esetén telefonként azonosítja a tabot. Édesanyámnak nem jó a szeme, ezért azzal kezdtem a beállítást, hogy nagyobbra vettem a betűméretet. Ez nem tetszett a vibernek.
-
s4tch
veterán
válasz
cidalain #74581 üzenetére
Ez nincs raktáron hónapok óta, ebay, ali szintén kuka... A taobaón találtam párat, le is rendeltem belőle, de miután 2-3 hétig nem postázták (úgy értem, fel se adták a csomagot), visszakértem a pénzem.
Valahonnan kéne venni egy fizikai méretben megfelelő 3,7V-os akksit, és belehekkelni így. Csak azt nem tudom, mennyire érzékenyek a tabletek az akksi kapacitására. Gondolom, ha egy eltérő kapacitású akksit teszek bele, abból nem lehet gond...?
-
s4tch
veterán
Vettem édesanyámnak egy Lenovo Tab 4 8-at a MM-ban. Annyi bajom van vele, hogy képtelen vagyok rávenni a vibert, hogy a telefonján és a tableten is fusson. Vagy itt, vagy ott tudom aktiválni, de az előző tabletjén (Chuwi Vi8) működő módszert itt nem tudom alkalmazni. Van valami ötletetek, mit ronthatok el?
-
s4tch
veterán
Sziasztok, az amazon.de-n a prime day keretében a Lenovo A8-50 89€. 1GB RAM miatt fáznék tőle, de édesanyám valószínű csak gmailre és böngészésre használná. Ennyiért (tehát 30e alatt) van jobb?
Új hozzászólás Aktív témák
- Mielőtt kérdeznél, olvasd el a téma összefoglalót!
- A warez minden formában tiltott!
- Alkalmazást keresel? Ide kattints!
- Samsung Tab A7 Lite (LTE/4G) SM-T225
- Apple Ipad Pro 13 256GB - Asztrofekete
- Eladó Karcmentes Lenovo Tablet P11 - Játékhoz és Filmhez, Strapabíró Fémház!
- iPad Pro M2 11" 256GB wifi megkímélt 2026.08.01.Apple jótállás
- KÜLÖNLEGES RITKASÁG!!! VADIÚJ Surface Pro 12 12" Snapdragon X Plus 16GB 512GB LEVENDULA 686g
- Bomba ár! Dell Latitude E5450 - i5-5GEN I 4GB I 500GB I 14" HD I HDMI I Cam I W10 I Gari!
- UTOLSÓ!! 120 - Lenovo Legion Pro 5 (16ARX8) - AMD Ryzen 7 7745HX, RTX 4070 - 4 év garancia
- Eladó megkímélt állapotban levő Oppo Reno 5Z 8/128GB / 12 hó jótállás
- Lenovo ThinkPad P14s Gen 2 i7-1165G7 32 GB Ram 512 GB SSD 1 év garancia
- HP 200W (19.5V 10.3A) kis kék, kerek, 4.5x3.0mm töltők + tápkábel, 928429-002
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest