- 200 milliárd dollárt önt a memóriagyártásba a Micron
- Elképesztő mértékben tömörítenék be a nagy nyelvi modelleket
- Radeon RX 9060 XT: Ezt aztán jól meghúzták
- Atomenergiával dübörögnek tovább az Amazon adatközpontok, SMR-ek is jöhetnek
- Macron betiltatná az EU-ban a közösségi médiát a 15 év alattiaknak
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- Radeon RX 9060 XT: Ezt aztán jól meghúzták
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- NVIDIA GeForce RTX 3080 / 3090 / Ti (GA102)
- Projektor topic
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- OLED TV topic
- Két új Ryzen közül választhatnak a kézikonzolok
- Philips LCD és LED TV-k
-
PROHARDVER!
▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2025. március
Új hozzászólás Aktív témák
-
upszilon
őstag
Neked fáj, hogy másnak van? Vagy mi ez az ellenszenv? Komolyan, fájdalmat okoz neked az, hogy más, telefonon meg tud nézni valamit weben?
Tömény személyeskedés. Vannak fórumlapok, ahol ilyenért úgy vágnának ki, mint macskát szarni a hóra.
Milyen "igazságról" beszélsz?
Arról, hogy az egészséges szemnek is megvannak a maga határai. 0.1mm betűket nem képes elolvasni. Meg arról, hogy a fiatal felhasználók kb 15%-nak van egészséges szeme, a többi szemüveges. Meg arról, hogy aki önerőből képes ilyen telefont vásárolni, azok az idősebb korosztály tagjai. Neki van rá pénzük. Nekik viszont már 99%-ban nincs olyan látásuk, amivel a 0.1mm-es betűkből álló szöveget gondtalanul olvasni tudjanak.
Egyébként a mobil-telefon attól mobil, hogy mozgás közben is lehet használni. Megnézném én magamnak azt az embert, aki az utcán, járás közben képes lenne a játéktelefonján ennek az oldalnak, például ezt az üzenetét folyékonyan felolvasni nekem. Az a nagybüdös helyzet, hogy ilyenre közönséges halandó ember, ezen a bolygón, jelenleg nemképes!
Ha esetleg megpróbálsz érdemben is válaszolni, (...)
Megpróbáltam. Ez egy műszaki cikk műszaki paramétere. Olyan paraméter, ami a felhasználó ember életparamétereihez kapcsolódik. Olyan paraméter, ami nincsen szinkronban az átlag-felnőtt felhasználó életparamétereivel. Ez az értelmes válasz. meg az, hogy ez egy fitogtató-dicsekvő felnőtt-játékszer, nem pedig telefon. Minden más indoklás, csak mellébeszélés.
Új hozzászólás Aktív témák
- Mielőtt kérdeznél, olvasd el a téma összefoglalót!
- A warez minden formában tiltott!
- Alkalmazást keresel? Ide kattints!
- Bontatlan Új M2 M4 IPAD PRO 2022 12,9 128GB - 256GB Wi-Fi Azonnal DEÁK TÉRNÉL Átvehető.
- Bontatlan ÚJ IPAD PRO M1 M2 M4 11 12,9 Wi-Fi és 5g cellular 128--512GB DEÁK TÉRNÉL Azonnal Átvehető.
- Honor Pad X8a 64GB Wifi,1 év Garancia
- Samsung Galaxy Tab S7 Plus 5G
- iPad Pro 11" (3rd) Wifi+Cellular Space Grey 128GB
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A16, Samsung Galaxy A26, Samsung Galaxy A36, Samsung Galaxy A56
- Telefon felvásárlás!! iPhone 13 Mini/iPhone 13/iPhone 13 Pro/iPhone 13 Pro Max
- Csere-Beszámítás! MSI Gaming X RTX 4060Ti 16GB GDRR6 Videokártya!
- HP Laptop 15-fc0026nh (AY7E1EA)
- 127 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4080 (ELKELT)
Állásajánlatok
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest