Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mike88

    senior tag

    válasz M_AND_Ms #75364 üzenetére

    Köszi. Külső tunerekkel mindig szívás van, Wetek sem kezelte jól a külső T tunert, de azóta nincs is rá szükségem, egyetlen helyi TV csatornára nem áldozok ennyi energiát... :)
    KI pro-t már nem kapok egyrészt, másrészt geekbuyingon európai raktáron van KII pro és KIII pro is, így ezek közül kellene döntsek, nem szívesen adok plusz 15e-t a KIII-ért, mert épp építkezésben/házfelújításban vagyok, 15 ezer is számít jelenleg, de ha azt mondjátok, hogy a KIII és a KII között ég és föld a különbség, és a KII-n egy rakat sz-r az android, használhatatlan, akkor a KIII-t választom, csak kérdés továbbra is, hogy e kettőnél is jól működik-e a tunerkezelés (CE alatt!), mert ha a KII-nél problémamentes, de a KIII-nál vannak gondok vele, akkor viszont sz-rom le, hogy jobb hardveres tulajdonságokkal bír a KIII, hogy esetleg használhatóbb rajta az android, maximum akkor KII és idővel csak szerver lesz belőle, kliensnek meg egy olyan androidos box, ami korrekt. Mondjuk a Weteknél is ez volt a terv, hogy csak szerver lesz belőle, aztán mindig húztam, halasztottam a box vásárlást, most meg már nem lesz belőle más, mint hulladék. :D Ha kell valakinek egy feltehetőleg LE/CE/android alatt működőképes USB-s IR vevő, akkor szóljon, kb. ennyi ami menthető belőle, meg a tuner, de az meg kinek kell(?), tele vele az e-bay.

Új hozzászólás Aktív témák