Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nfsu17

    veterán

    válasz Imi1981 #71398 üzenetére

    Ez nem jó? [link]

    --------------

    (#71391) Manimaci

    Nem tudom ki az a fórumtárs, lehet én, de ha nem, akkor is mindegy.
    Sok hsz-omból úgy jön le, hogy nem jó box az X99, mert sokat "kínlódtam" vele.
    Ez így nem igaz.
    Csak annyi van, hogy:
    - nekem ez az első ilyen CE-s boxom, sőt, KODI-t is itt láttam ezen először, ezért nekem minden funkció, beállítás, stb új volt, és sok kérdés, értetlenkedés ebből keletkezett;
    - nightly-val használtam, amíg nem volt stabil, és ami ebből következett, hogy a nightly miatt volt rossz (pl. 4k AVC megakadása), az viszont nem user error volt, akárhogy is próbáljuk erre terelni az ügyet, egyszerűen nem ment...stabil CE-vel semmi gond* nincs.

    Hogy a hanggal mit kezd a box, azt nem tudom, én nem használok erősítőt.
    De szerintem működni fog.
    Mégegyszer: DroiDMesternek hála :R van hozzá remote/vfd.conf, valamennyi keymap-ot én is kreáltam hozzá, stabil CE-vel semmi látványos* hiba nincs.
    (*mivel én elég alap dolgokkal használom csak, így azt kijelenteni, hogy semmi baja nincs és minden is tökéletesen működik, az felelőtlenség lenne, mivel mindent nem próbáltam ki)
    De jelen helyzetben, amit eddig láttam és olvastam, semmivel sem rosszabb, mint egy X96 variáns...figyelembe véve DroiDMester összehasonlítását

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák